SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta + prolo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
meta+ prolo dobry pomysl?
1-4 meta
1-8 prolo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Jakieś info na swój temat - przebyte cykle / dawki / wiek / dieta itp...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
nie jakieś tylko poprostu ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
1.WIEK: 21
2.WAGA: 90
3.WZROST: 179
4.WYMIARY:
BICEPS: 43
KLATA: 113
UDO: 70
TALIA: 84
5.STAZ NA SILOWNI:2 lata
6.DIETA
BIALKO: 2,5 g/kg masy ciala
WEGLOWDANY:2,0 g/kg masy ciala
TLUSZCZ: 0,5 g/kg masy ciala
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: clen + ewa
8.TRENING: w zakesie 12-8 powtorzen
9.CEL CYKLU: nabranie dobrej jakosci miesnia
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF% ok 18%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):tendencja do tycia
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: brak
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 125
martwy ciag :190
przysiad : 180

Moj problem jest taki,ze nie wiem ile mam jakich srodkow zakupic i jak to rozplanowac, trzymam bardzo scisla diete, trenuje ciezko i wpadlem na taki pomysl aby zrobic cykl na prolo+ meta
do tego podczas cyklu bede pilnowal wegli, zwieksze sobie do 3 g ilosc bialka na kg masy ciala, po cyklu kreatyna, w trakcie oczywiscie nolva, po clomid, witaminy, cos na stawy. Chce to zrobic dobrze
i tu prosba poniewaz nie wiem jak mam co dawkowac i ile mam towaru zamowic, dlatego licze na wasza pomoc.
Bardzo prosze o nie pisanie komentarzy w stylu: wez cos innego itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
2g wegli /kg?? na tym miesnia nie zrobisz

meta i prolo to dobre srodki masowe ale zanim je zmixujesz to sprawdz je z osobna, najpierw meta pozniej prolo i zobaczysz czy to u ciebie sie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
E-Lite ja myslalem po prostu,ze musze ograniczyc wegle poniewaz znam swoj organizm i swoja tendencje do otluszczania sie. Szukam jakiegos fajnego polaczenia metki i chcicalbym,zeby przy drugim srodku iniekcje nie byly tak czesto (np co 2 dni) myslalem nad polaczeniem z winkiem Alchemii ale nie wiem czy takie 2 orale nie zmasakruja mi watroby mimo stosowania oslonek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
jak chcesz sie masowac przy dosc wysokim bf tudziez mozliwosciach jego lapania to chyba widze tylko CKD ewentualnie TKD i modyfikacje obu

przy swojej obecnej diecie mialbys duzo za malo makroskladnikow zarowno na regeneracje jak i nadkompensacje - nic bys nie zrobil, nie ma to za bardzo sensu


jak masz wolna przemiane to zmien trening na obwodowy na miesiac czasu, wyeliminuj tluszcze z diety jedynie troche oliwy dobre wegle do tego i duzo bialka

rozkrecisz sobie metabolizm zejdziesz troche z bf i bedziesz mial lepsze podstawy do startowania z cyklem

pozniej dajesz normalnego splita, dieta TKD z dobrym dodatnim bilansem, do tego winstrol i najlepiej prop i wtedy zrobisz lbm przy niskim ryzuku lapania bf

nie boj sie injekcji jak dobrze zrobisz jest doslownie nie-od-czu-wal-na ;)



i uwazaj ogolnie na estrogen bo kazdy endo jest b wrazliwy



Zmieniony przez - e-lite w dniu 2007-08-03 20:12:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clen=salbutamol

Następny temat

Dietanabol..prawdziwy i jedyny.Oryginalny.

WHEY premium