SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mesomorph do cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
Witam,
mam pytanie czy moge dodać przedtreningówke mesomorph do tego cyklu:
fast action H-drol
kilosports pct clomed
mhb T-Bomb II
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
Nie ma takiej potrzeby po ph bedziesz mial ladna pompe, checi na trening zostaw meso po cyklu przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
meso po cyklu sie bardziej przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
LP.DFS... ,hunter007 dzieki za oświecenie ;) sogi lecą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja zawsze na cyklu ładuje meso, pompa masakryczna z saa lub ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
moim zdaniem cykl saa/ph to dostateczne obciążenie dla organizmu, nie ma sensu bardziej ryzykować podniesionym ciśnieniem czy obciążeniem wątroby od 1,3d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 948 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10085
j/w meso bardziej Ci sie przyda po cyklu jak juz pompa po ph nie bedzie taka dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
Aras84
moim zdaniem cykl saa/ph to dostateczne obciążenie dla organizmu, nie ma sensu bardziej ryzykować podniesionym ciśnieniem czy obciążeniem wątroby od 1,3d


Tez racja ale i by nie bylo sensu ladowac mimo gdyby nie podnosilo bardziej cisnienia i nie obciazalo watroby,chocby wcale poniewaz jak juz wyzej pisalem na ph jak i na saa jest taka pompa power i checi ze nie potrzeba pobudzaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
A pct clomed mam brać w trakcie cyklu czy jak skończe? pytam sie bo na tesciu to odbloka bralem po cyklu a nie wiem jak to jest z ph
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testocypol 200 Lyka

Następny temat

Euro Pharmacies

WHEY premium