SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

megace + co?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
nie bede sie zalil bo chociaz mi zebra zakryje,gdybym chcial zrobic sucha mase nie bralbym sie za megace i gainer tylko za mete i ome ale to juz inna bajka,chce nabrac masy wiem ze to nie beda czyste miesnie ale z czasem sie ubije bo narazie nie ma co... mam jeszcze takie pytanie czy 1 puszka cp wystarczy na cykl?? czy moze dokupic cos mono w celu przedluzeniu cyklu? pomozcie mi bo ostatnio mialem dosc dluga przerwe z silowni i nie jestem na bierzaco z odzywkami i ich stosowaniem

ps. tak przegladam ceny odzywek i moze lepszym rozwiazaniem by bylo zakupienie xpand zamiast cp,tylko ze wtedy tez chyba 1 puszka nie wystarczy prawda? jezeli sie robi cykl na xpand to trzeba 2 puszki czy mozna polaczyc np. 1xp a druga cp ?

Zmieniony przez - kyokushio w dniu 2008-06-02 21:45:09

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
ciężko będziesz miał zrobić z tego mięśnie ale twój wybór
dokup sobie jakichś witamin i minerałów omege
Jedź dużo ale z głową powinieneś chociaż z grubsza rozpisać sobie dietę a przede wszystkim obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne

Małe CP + mono powinno ci spokojnie starczyć na cykl

Można łączyć CP i XP

Zmieniony przez - Florian555 w dniu 2008-06-02 21:47:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
ale jest sens laczyc te 2 odzywki?? bo jezeli nie to szkoda nawet marnowac xp i juz bym wolal dozbierac cos kasy i kupic druga puszke, a jezeli jest sens to 1 puszka xp i cp duze czy male do przedluzenia tego cyklu?? bo malego sie nie oplaca i jest bezsmakowe to juz bym wolal kupic duze tylko nie wiem czy nie bedzie za duzo wtedy jak na 1 cykl tej mieszanki stackow

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Jedno XP i małe cp starczy ci na porządny cykl około 50dni

przy dawkowaniu
DT:
rano na czczo CP,
przed treningiem XP

DNT:
rano na czczo XP,
po południu CP

Pozatym wypełnij ankietę
http://www.krocej.pl/138 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
ankiete wypelnilem na 1 stronie,ok czyli tak moze zostac 1 duze xp + male cp + omega3 i jakies wiataminki?? gainer i bialko do uzupelnienia, macie jeszcze jakies uwagi co do brania megace albo tych odzywek? i dzieki za dotychczasowa pomoc

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3873
moze lepszym rozwiazaniem by bylo hp+cp?? co o tym myslicie ja sie juz nie orientuje ktora odzywka jest lepsza od drugiej :/

a moze XTREME STACK KAIZEN ?? na allegro jest promocja XTREME STACK KAIZEN +duze cp za 199zl ktore rozwiazanie bedzie najlepszym???

Zmieniony przez - kyokushio w dniu 2008-06-03 11:56:33

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1059
jedna osoba polecała mi Massacre Olimpu i do tego Nitrobolon ? czy to nie lepsze rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
"Jak nie chcesz żeby cię zalało tłuszczem to po co chcesz walić megace bo nie rozumiem, przecież to typowa "masówa" i to w gorszym tego słowa znaczeniu"


No niby dlaczego ? Jeśli nie ma apetytu to wali megace, żeby wreszcie zacząć jeść, chyba proste nie ?
Sam fakt brania megace nie sprawia, że się obrasta w tłuszcz, tylko zwiększa łaknienie. Jeśli ktoś będzie wpieprzał fast foody itd to wiadomo, że sie spasie w fat.
Natomiast, jeśli ktoś ma problemy z łaknieniem to megace jest dla niego w sam raz, np dla mnie Od 3 dni biore i zacząłem nareszcie JEŚĆ i posiłek wchodzi w parenaście minut a nie w godzine jak to czasem bywało.
Nie ma odruchów wymiotnych, nie ma męki, poprostu się je. Do tego muszę dodać, że jestem ektomorfikiem do kwadratu, więc o tłuszcz się martwić nie musze, bo nigdy mi się nie odkładał Do tego bije propa, a w zasadzie do propa mam megace, żeby sprostać wymaganiom dietetycznym, z którymi zawsze miałem problem.
Także polecam.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prognyl Odblok

Następny temat

cykl saa

WHEY premium