SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega bomb-》mega masa/ostre cięcie-insulinka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Właśnie się zastanawiam jak to rozwiązać. Wczoraj był ostatni shot z deki, przez dwa tyg pociągnie jeszcze 2,5g test e i zacznę obniżać co 750mg week i przejdę na propa tylko mam kilka opcji. Napewno master i tren będę bił ed więc i propa też tylko kwestia czy 100mg czy 50mg.
Lecę norprolac 37,5ug ed i 12,5 mg letro libido wróciło. T3 50 mcg ed. Slin 15 iu do śniadania po 8iu do kolejnych posiłków, zwykle 2 przed treningiem i 30 iu po treningu. Pociągnie do końca lutego potem off i zacznę obniżać kcal. Cardio 25 min po treningu 120-125bmp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
szykuje sie jakas redukcja u Ciebie ? Czy tylko na czas offu od slinu bedzie mniej kcal szło ? jaka waga obecnie ? i jak wygladaja dalsze plany na sezon ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Mysle o mp wbbf ale bez spiny, zrobic redu musze bo juz nie idzie waga 112kg przy bf 9%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
enea
Zyje!! Jest calkiem ok. Wszyscy pytaja czy wychodze na wiosne a ja dopiero w polowie masy, po nowym roku mam zamiar znowu ruszyc, teraz cos ubilem, jest calkiem ok.
W sobote mam zamiar ruszyc ze slinem mam humalog n i r tym razem.
Poprawcie czy dobrze mysle.
Rano 15 min przed sniadamiem 15 iu rki, 15 min po sniadamiu nka tylko nie wiem ile
Rka dziala do 2h a nka po 2h wiec powinno grac tylko nie wiem ile nki dac na te jej 8h dzialania i powiedzmy 3 posilki. Potem przed treningiem 15iu rki i po treningu 25 rki


I jak, połączyłeś n i r zgodnie z planem wyżej? Właśnie kombinuję jak to rozegrać. Ile tej N w końcu szło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
siema żyje i mam się Ok. Insa poszła w odstawkę.
Jestem na vlcd i bardzo dobrze się na tym czuję dodatkowo wspomagam się siforem 3x 1000mg więc nie mam wahań cukru i głód przestał mi przeszkadzać. Kręcę cardio 2x dziennie rano na czczo i po treningu po 50min a w dzień wolny raz 50 w ciągu dnia.\
waga z zeszłego piątku 103kg warze się raz w tyg w ten sam dzień na tej samej wadze. Dieta trzymam od 3-4 lutego a już mam sporo żył i pręgów na udach, są suche co bardzo mnie cieszy. Moja pięta Achillesa brzuch, pod pępkiem trzyma fat i wodę, góra w żyłach. Formę na dzień dzisiejszy oceniam jak ostatnio na 2-3 tyg przed zawodami a mam jeśli się zdecydije jeszcze z 8 tyg.
Treningi systemie 3 dni on, off, 2 dni on, off.

Towar:
100mg propa ed
100mg maastera ed
200mg trena e ed
40mg wins oral ed
3x 12mg salli ed
12,5mg letro od
0,5 tab naprolac ed
100mcg t3 ed
libido bardzo na plus, bardzo bardzo zero problemów! co mnie bardzo cieszy.
samopoczucie całkiem ok, oprócz zmeczenia i senności, mogę spać o każdej porze w każdym miejscu i w każdej pozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VLCD? ostro widzę ile kg poleciało? forma jak na 2-3tyg przed to szybko ci to wyszło, wrzuć fotę jak nie tu to na FB bo pewnie mega tam mięcha nabiłeś od ostatnich startów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
5kg poleciało, wrzucę na fb dziś robię ładowanie i zależy jak wyjdzie to dam jutro albo na dniach jak uleje wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Siofor ma się rozumieć, metformina?
Myślałem o tym na vlcd, w sumie czemu by nie dorzucić, pić nie piję więc kwasica ketonowa mnie nie dopadnie chyba

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2014-02-28 04:16:57

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też wrzuce na redu 3x850 ale głownie po to zeby własnie na niskiej ilosci fatu wyrównać cukry i nie chodzić głodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mam w domu ze 40 tab, zarzucę od dzisiaj

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból nerek a metanabol , Pomocy

Następny temat

deka,enat,oxa..dawki?

WHEY premium