SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega bomb-》mega masa/ostre cięcie-insulinka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Skoro tylko 2-3% białka jest używane do budowy to po co przyjmuje się wartości 2-3g na kg czyli przy 100kg 200-300g skoro można by zjeść tę 2,5% średnio bo reszta w kibel?? To białko (aminokwasy) są budulcem mięśni, nie ww czy fat. Jak dla mnie to podejście Ma sens. Używamy tak naprawdę tego czego potrzebujemy żeby rosnąć, zobaczcie że w każdym protokole użycia slinu po shocie zwiększamy spożycie białka i dodajemy ww żeby utrzymać poziom cukru. Tu robimy to samo ale dajemy mega dawki białka licząc się z tym że duża część zostanie przerobiona na glukoze. Co do tłuszczu, doszedłem do tego że "zdrowe" tłuszcze nie szkodzą a pozwalają utrzymać silniejszy poziom cukru i dostarczają dodatkowych kcal. Nie nazwał bym Duchaina idiota gadający bez sensu. Wiadomo że bez relatywnie dużych dawek saa nie ma co liczyć na przyrosty, zobaczcie początek tego tematu od początku leciało po 1,5g testa, po 1g deci i bolda i 100mg mety. Teraz leci po 1g testa 800mg trena e i 200mg trena a, 100mg mety a za tydzień slin. Dużo?? Nie sądzę, spokojnie testa można zwiększyć trzy krotnie, trena podwoić dodać Ghrp6, igf. Czemu tego nie robię?? Kasa, siano mnie trzyma ale już działa w tym temacie i może niedługo poleci... Ale to za jakiś czas, obserwujcie temat bo jeśli wyjdzie jak planuje to protestuje kilka rozwiązań.

Zmieniony przez - enea w dniu 2013-10-06 00:03:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 943 Napisanych postów 19270 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158530
Tyle bialka to mocne obciazenie dla organizmu napewno....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
ja tam czekam z niecierpliwoscia na update'y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Obciążenie może i tak, jeśli by odj**alo jakiemuś 60kg szczurkowi z ambicjami na Mr.O naturalnie się porywac z taką ilością białka.
Przypominam używamy insuliny żeby właśnie całe to białko jak najlepiej zagospodarować, do tego od ch**a saa, 50mcg T3, i po 1 kaps enzymów trawiennych z trec przed każdym posiłkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61844
Nie wiem enea dlaczego dla ciebie
Bialko w diecie ktore nieidzie na budowe miesni= kibel.
Istnieje cos takiego jak turnover bialka w organizmie.
Codziennie trzeba dostarczasc okreslona ilosc bialka, u sportowcow zazywajacych saa wartosc wieksza niz u normalnego zjadacza chleba.
Co nie znaczy, ze cala ta ilosc bialka idzie w odbudowe uszkodzonych miesni, a reszta na budowe.
Przeciwciala, hemoglobina, enzymy, blony, przekazniki, hormony...tym interesuje sie organizm w 1 kolejnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Zgadzam się ale, zjadacz chleba je ok 0,8g sportowcy 2g, kokosy 3-3,5g na kg, a my tu mówimy o 6-7g na kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61844
W dobrym stanie masz nerki?
Chodzi o to, czy warto ryzykowac.
Insulina, brak ww, taka ilosc bialka...
Jak dla mnie zbudowanie tego 1kg miesni wiecej, stosujac ta diete(nie mowiac o jej kosztach) nijak ma sie do mozliwych skutkow ubocznych.
Ile tak w roku mozna tak jechac?
Jak stabilna jest masa?
Zostalbym jednak przy normalnej diecie i insuinie bezpieczniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
Ten Art to w ramach ciekawostki i może kiedyś jak nie będę miał co robić z sianem to spróbuję tych 26 dni i będę miał porównanie. Narazie jem 250g białka a na insie 350g. Nery raczej ok chociaż leci też ponad 1g trena.
Nawiązując do trena, ciężko coś na nim zbudować, waga stoi w miejscu. Dokładam kcal z lnianego. Kolejny czynnik to estro, może za mocno zabiłem i nie ma odpowiedniego środowiska, zrobię niedługo badanie. Lecę aromasin 0,5 tab eod.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130871
a ile tescia masz do tego? to że waga w miejscu nie znaczy ze nie dzieją się jakies cuda typu rekomp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61844
Dokladnie.
Odstawisz tren, nabijesz znowu kilka kg, znowu tren%) dzieii temu i sylwetka dobra caly rok i masy mozna ladnej nabic, bez zbednego balastu.
A jednak 1g trenu robi swoje, ciesz sie ze kg nie leca:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

deka,enat,oxa..dawki?

Wiecej