SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega bomb-》mega masa/ostre cięcie-insulinka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
Kiedyś mała zabawa z trenem była, nieduże dawki. Krótki tren biłem pon, czw po 200mg czyli 400mg ew, powiem tak na ujemnym bilansie wrzuciłem z 3kg miecha takiej jakości, że obłęd a okablowanie to przesada była.

Zmieniony przez - KoY w dniu 2013-07-28 14:00:17

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261562
Zaden ze mnie expert bo sam jestem amatorem i jeszcze govno wiem ale jak dla mnie ten text co wkleiles to jakies bzdury, gosc pisze o 200-400mg trena dziennie. Albo jest jakims fantasta i go ponosi fantazja a nigdy nic nie bil albo ze mna cos nie tak bo jak bilem 3x w tyg po 100mg trena to chwilami myslalem ze nie wytrzymam i szlo jak ja pyerdole a tutaj takie dawki. Jakas paranoja. Chcialbym zobaczyc cisnienie tego goscia na dawce 300mg ed




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-07-28 14:48:09

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
Gibon ale wez poprawkę ze Ty jestes amator co macha sobie cos tam w siłowni z tego co kojarze to jeszcze żadnego cyklu z trenem do konca nie dojechałeś bo ciagle zdrowie szwankuje nie meirza kazdego swoja miarką jedni tu po 2 cyklach na mecie sraja watroba inni latam leca na oralach kilkanascie tygodni i ledwo co watroba naruszona
sam jestem ciekaw sidów i samopoczucia na takiej grubej wrzucie powodzenia lecisz z tematem !
jakiego trena będziesz bił ?

Zmieniony przez - testozaur w dniu 2013-07-28 15:27:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261562
eee Ci co sraja watroba to zazwyczaj wyolbrzymiaja albo sa lepkami co to nigdy sportu nie uprawiali a pozniej im strzelilo do glowy zeby przykoksowac po 2 miechach stazu i taki efekt



chodzi o to ze nie miesci mi sie w glowie zeby ktokolwiek bez wzgledu na wymiary wage itd mogl zniesc takie dawki trenu bez side'ow i bez wywalonego w kosmos cisnienia (jesli nie stosuje zadnych lekow)

Ja po sobie widze ze testosteronu moge bic ile chce a cisnienie zawsze 120/80 ale tren to jest inna bajka bo przy 300mg week juz potrafi pomieszac, wiec nie wyobrazam sobie walic tyle dziennie jesli mowa o DOBRYM trenie lub finie robionej

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Gibon, lecialam niedawno 150mg jinana ed, czyli tren takiej jakosci jakiego w pl nie ma. U mnie w usa to norma naprawde, ludie bija po,sufit, tymbardziej jakktos startuje, u mnie zawodnik 6miechow na trenie, dawka najmniejsz byla 100mg ed,zyje.

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2013-07-28 16:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
jak w usa koles 22 lata karte pro ma to chyba nie cudowny gen bo u nas 22 to nawet MP nie wygrywaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Otoz to,jedyne ograniczenia w tym sporcie to finanse, tak to ile wlezie ludzie wala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
finanse to i u nas niektórzy maja tylko albo maja male pojecie albo brak jaj zeby tyle ladowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
A to juz kazdego sprawa ile kto bierze, nie mowie ze to dobrze. Ale jak gibonowi robi zle np 200mg week to nie dla niego takie dawki, trzeba miec zdrowe i psychike dobra, inaczej snurek. Co do profilaktyki to wiadomo ze trzeba zadbac, nie mowie tu o animalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261562
u mnie zarowno kasy brak jak i jaj bo zdrowy rozsadek podpowiada ze cisnienie by poszlo w gore. Takze ja nie wiem jak te osoby ktore tyle bija trzymaja dobre cisnienie - musza brac jakies leki chyba

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból nerek a metanabol , Pomocy

Następny temat

deka,enat,oxa..dawki?

WHEY premium