SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

medycyna niekonwencjonalna - kontakt

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
bardzo bliska osoba mojej przyjaciółki, jest cięzko chora (nowotwór złośliwy), jako że lekarze bezradnie rozkładają ręce, rodzina chorej szuka innych metod leczenia i innych osób które mogły by pomóc w tym przypadku.
potrzebuje info o osobach zajmujacych sie medycyna niekonwencjonalną (znachorzy itp.), oraz kontakt z takimi osobami
z góry dziekuje

booe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
nie wiem czy nie dowalilem ale ten typ swego czasu byl dobry http://nowak.pl/index.php?setlang=eng


ja ci powiem tak, widzialem wiele artykułow o cudownych uzdrowieniach, ale to nie w Polsce, chodz wierze tylko w medycyne konwencjonalną, to po tym co zobaczylem co wyprawiali w indiach, afryce czy tybecie(szamani,mnisi) to az zbladlem. Ludzie z przerwanym rdzeniem kręgowym wstawali(wiem ze to co pisze to zgroza naprawde ale potwierdzaly to rodziny tych osob, jak ktos jezdzil 20 lat na wozku i mial badania,orzeczenia a nagle wstal to napewno nie udawal), wiec jak macie DUZO pieniedzy mozecie ryzykowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Zobacz to... to jest wlasnie Od Nowaka, zlosliwy nowotwor zmniejszyl sie o Polowe http://nowak.pl/mp3/styczen2005/walczak.mp3 ale wiesz organizm ludzki to tajemnica, rak mogl cofnac sie jakos sam z siebie, ale nawet gyby mialo to waszej znajomem pomodz psychicznie to juz sukces bo to najwazniesze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
dzieki sog oczywiście

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
co do medycyny niekonwencjonalnej to znalazłam warsztat dla kobiet czy rak jest choroba uleczalna. informacja jest na stronie www.instytutswiadomegozdrowia.org. 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Ja od kilku lat korzystam z medycyny niekonwencjonalnej w Domu Przestrzeni http://dotykprzestrzeni.pl/dlaczego-medycyna-niekonwencjonalna/ moim zdaniem jest to najbardziej odpowiednie miejsce, w którym można otrzymać pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Polecam książkę Vernona Colemana jak nie dać się wykończyć lekarzowi - są tam podstawowe informacje na temat leczenia nowotwórów np. przez odżywiania. Bardzo dobrze wpływa również ścisły post ( o ile jest ukierunkowany na Pana Boga). Ciekawy film również na temat leczenia raka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do exp. i mod. tego dzialu(np. boofiego) - PILNE!!!

Następny temat

opalanie

WHEY premium