SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meatanabol problem wątrobowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345
witam!

może zacznę od początku zaczołem swój pierwszy cykl na metanabolu a wyglądał tak: brałem po trzy diennie mniejwiecej co 6 godz po posiłku do tego silimarol (mialem 100 tab mety polskiej) wiadomo do tego syple: witaminy (multisport) bcca (olimp przed po treningu po 5). do tego dieta wspomagana bialkiem gaspati (myo fushion 80% około 3 lub 4 razy dziennie) dieta: bogata w białko okolo 250 g dziennie to tego wegle 400g ( głownie kasza i ryż) i troche tluszczy omego 3 i 6. no i szło piekine po 2,5 tygodniach przytylem 5 kg. gdzie w pasie zmalalo 5 cm w lapce uroslo 3cm klatka 7cm udo 5 cm. no i na tym koniec dobrych wiadomości.ZACHOROWALEM!!! na zapalenie pluc i wyladowalem w szpitalu leżalem 7 dni, płuca wyleczono ale... spadlem z wagi (4 kg łożko wyciąglo, mety nie brałem, nie było diety w szpitalu) i teraz najwazniejsze mialem podwyższony alt i ast to drugie minimalnie ale alt norma jest ok 45 ja maiałem 130. czyli przy okazji lekaze wykryli uszkodzoną wątrobe i zaczeli zadawać pytania. nic nie mowiłem od czego. jak wychodzilem ze szpital alt mialem juz na poziomie 70( 7 dni) podczas leczenia dawali mi lek heparegen 3 razy dziennie. teraz jak wyszlem mam dalej brac ten lek i do tego essentiale forte to i to po trzy diennie, trzymac dobrą dietwe na wątrobe i za 3 tyg maja sparwdzi cyz sie poprawiło. bardzo mi zalezy na zdrowej watrobie poniewaz pracuje w wojsku a tam mam badania profilaktyczne co jakis czas i jak bede mial ciągle podwzszony alt to moga mnie nawet wyzucic z roboty..

a teraz moje pytania:
1. czy moja wątroba uszkodziła sie tak id mety czy tez od innych czynników(nigdy wzcesniej nie maialem problemow wątrobowych podczs cyklu nie pilem alkocholu trzymalem diete)?
2. czy to meta tak uszkdziła wątrobe? (wczesniej przed cyklem pilem raz na tydzien ok. 0.5 l wódki dieta rożna to co je kazdy przecietniak czyli przetwozone rzeczy tez)
3. czy musze sie odblokowac clomidem? (wziołem 50 szt. po 3 dziennie przez 2,5 tyg , tydzien czasu juz nie bralem mety - pobyt w szpitalu)
4. czy moge teraz zaczać cykl cytonox + cytocell jak kreatyna, bcca działa na wątrobe?


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 25

Waga: 100

Wzrost: 180

Obwód klatki: 125

Obwód ramienia: 45

Obwód talii: 92

Obwód uda: 60

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: 3

Ilość spożywanego białka: j/w

Ilość spożywanych węglowodanów: j/w

Ilość spożywanych tłuszczów: j/w

Opis przebytych cykli sterydowych: j/w

Trening: split

Cel cyklu: masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): tycia

Stan zdrowia: j/w

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: zakola mam

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): -

Martwy ciąg (MAX): -

Przysiad (MAX): -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23367
Napisz mi na @ jak to zrobiels ze szamales duzo na Mecie, i przez 2.5 tyg plus 3 cm w lapie a w pasie minus 5 ? bo tak to na koniec cyklu mialbys + 7 w lapie i minus 10 w pasie... cos tu nie gra. Daj mi przepis jesli to prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Wróci do normy. Zastosuj się do zaleceń lekarza.
Poza dietą nic więcej nie dorzucaj.
Po badaniach kontrolnych jak będą ok może...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345
poprosił bym odpowiedzi na poszczególne punkty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
masz uszkodzoną wątrobę czy tylko podwyższone próby?
nie są to równoznaczne rzeczy, podwyższone próby są wynikiem obciążenia mety wątrobą,a le w żadnym wypadku nie są jej uszkodzeniem, więc nie mów, że masz chorą i zniszczoną wątrobę jeśli lekarze nie zdiagnozują co jej jest konkretnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Grunt to myśleć pozytywnie, a widać Tobie pobyt w szpitalu zmiażdżył psychę. Wszystko wróci do normy więc nie łam głowy

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345
mam tylko enzymy alt ast wątroby podwyższone nic wiecej... czy to normalne po mecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
jakbyś użył wyszukiwarki to byś wiedział że to normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tak
więc nie pisz, ze masz uszkodzoną
jak będziesz miał raz podniesione ciśnienie odrazu zaczniesz pisać że masz chore i zniszczone serce?
tak jest jak się zabiera za coś o czego działaniu nie ma się pojęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345
ale jesteście mili ale dziekuje. a co z clomidem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1471
Nie ma tragedii.Metka ma to do siebie że tyra wątrobe ale o tym powinienes wiedziec zanim ją wziołeś...
Jakiś czas temu też miałem po niej problemy,ALT podobny jak u ciebie,lekkie kłucie itp.Zastosowałem nastepującą kuracje...
-heparegen 3x2tab. przez ok miesiąc
-esseliv forte 3xtab.ok. mieś
-olej lniany i sok z cytryny rano przed sniadaniem ok.2tyg.
Wyniki wróciły do normy po ok.2mies.
Oczywiście odstaw metke i unikaj środków doustnych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nerki a metanabol

Następny temat

w ktorym tyg dodac wino

WHEY premium