SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

maxymalne obniżenie bf% 8-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Witam, moja przygoda z siłownią zaczęła się w połowie sierpnia. Akurat wtedy, kiedy zaczęłąm redukcję. Wyniki można ,,podziwiać" w dzienniku treningowym. Hm... i teraz chcę wystartować z nowym planem. W grę wchodzi siłownia 2 x w tyg.- trening siłowy + cardio po. W domu posiadam hantle, więc mogę robić naramienne, bicepsy,tricepsy i klatkę. Reszta na siłce + cardio jeszcze cardio w wybrany dzień. I piszę tu z myślą, że doradzicie mi jakiś konkretny trening. Na początku ćwiczyłam obwodowo, później dzieliłam partiami, ćwiczyłam mięśnie antagonistyczne na zmianę. Większość ćwiczeń staram się wykonywać na wolnych ciężarach. Więc podsumowując na siłowni zostają mi do ćwiczenia: nogi, grzbiet, brzuch. Jakieś propozycje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy Ciąg!!!

Następny temat

Jak i co????

WHEY premium