SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

maxwell&piotrooo dziennik treningowy start 128s.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2701 Wiek 105 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38659
Tzn. chodzi ci o to że na maksymalnych powtórzeniach?
Okej. Nagram coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2571 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11470
Total polega na założeniu sobie liczby powtórzen którą mamy wykonać na danym treningu. Planujesz sobie np że dziś zrobisz na całym treningu 20 podciągnięć w nieokreślonej wcześniej liczbie serii. Dobra metoda bo cwiczysz bez ciśnienia że nie wykonasz w danej serii jakiejś liczby powtórzeń i możesz stale dodawać np 1 powt co trening. Ja swego czasu podbiłem tak wynik w podciaganiu o kilka powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10681 Napisanych postów 45039 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Patrzyłem na fote - miazga. Powiem inaczej, masz świetny fundament, na którym możesz zbudować git forme. Moja propozycja- rób to powoli tak jak dotychczas, utrzymując ten BF, to będzie konkret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 694 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8822
niski bf super sylwetka. Cisnij dalej, podciagania bardzo dobra sprawa, dobrze buduja plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2701 Wiek 105 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38659
Przemyski jedni mówią że jest chudo Ty zaś mówisz że jest dobrze. Już nie wiem co mam o tym myśleć...
Taki mam właśnie plan, będę ćwiczył cały czas tak jak do tej pory i efekty może staną się widoczne.
Waszek1995 dzięki! Podciągania chyba nic nie zastąpi.

Wypiski z dzisiaj i z piątku wieczorem. + dzisiaj jeszcze zdjęcia dorzucę i filmik z wyciskania.
Tymczasem idę rąbać drewno. Cya.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 12866 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90304
Tak, sylwetka ok. Narzucić mięcha i będzie super :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ahoj Panowie. Nie było mnie na forum od dobrych kilku dni ponieważ nie miałem dostępu do internetu. Na dobrą sprawę wszystko już się unormowało i wracam do regularnych wypisów.
Dzisiaj poszedł trening pleców.
Plecy:
Podciąganie na drążku (podchwyt) 4serie - 4powt./4/3/2/2 TOTAL 15
Martwy Ciąg 3 serie - 10powt./8/15 65kg/70/75
Wiosłowanie sztangielką 4serie - 12powt./11/10/15 14kg/15/16/17,5
Szrugsy 4 serie – 12powt./11/10/15 50kg/55/55/60

Dosyłam resztę aktualnych zdjęć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 9627 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44400
Powal gruche więcej troche, bo przedramie słabe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 15417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 221381
ej, gdzie masz nuki??!!!
Z twarzy pierwsze skojarzenie: Duszek Kasper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Cokta dzięki wujku za bardzo mądrą rade. zastosuje się do niej w trybie natychmiastowymm.
Antos nogi wyszła jak patyczki, ale w sumie i takie są 56cm w udzie to tyle co nic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szaffiii - masa na zimę!

Następny temat

trening PPL, prosba do znawcow. czy da rade urosnac? JEST ANKIETA