SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

maxwell&piotrooo dziennik treningowy start 128s.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2701 Wiek 105 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38767
Przemyski też dzisiaj doszedłem do wniosku że jak narazie nie ma co się porywać na duże ciężary. Od przyszłego tygodnia będę ćwiczył tak jak mówisz - mały ciężar, a może coś się poprawi. + będę robił co trening filmik.
Dieta to podstawa. Jak już pisałem będę wszystko modyfikował w sobotę. Myślę nad podbiciem węglowodanów, może wtedy coś ruszy. Odżywki mają być tylko dopełnieniem diety niczym innym.
Sam nie wiem co zrobić z tym białkiem. Może kupie jakiś 1kg na spróbowanie, i wtedy zobaczymy... Białeczko z WPC polecacie?
Tak jak mówiłem carbo sobie narazie odpuszczę. W przyszłości, być może.
Dzieki przem za zaangażowanie.
poczes dlaczego się do białka z sfd zraziłeś?
dextr ręczna narazie stoi w miejscu... Nie mamy treningów, ponieważ nasi nauczyciele nie dostają kasy za nadgodziny i jest jednym słowem dupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10682 Napisanych postów 45061 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Masz białka tanie i białka drogie, WPC należy do tych tanich i jak na nasz poziom zaawansowania wystarczy w zupełności do uzupełnienia. Nie ma sensu przepłacać. Wiadomo, że droższe białka typu elite whey protein, whey protein met-rx, o wiele lepsze, smaczniejsze, a wręcz pyszne, bez piany itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2701 Wiek 105 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38767
I jakie polecałbyś mi dawkowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14939
mi w dziale doradzili łyknąć 50g carbonoxa zaraz po treningu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10682 Napisanych postów 45061 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Dextr to podstawowa dawka jaką zaleca producent, ale nigdy nie zwraca się uwagę na to co podaje producent.

Max pisalem na poprzedniej stronie, że odżywki typu białko/carbo/gainy - tylko i wyłącznie wg braków w diecie (zapotrzebowania)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli jak kupię białko to będę wszystko z wami korygował, tak aby było poprawnie. Wrzucę całą rozpiskę diety, z podziałem na węgle, białko i tłuszcze i wtedy będzie można kombinować.
Póki co, zbieram forsę na te białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
36zł to nie pieniądze Zamawiaj na dniach i do dzieła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No panowie, stała się rzecz straszna. Mianowicie, mam wybity lub mocno stłuczony bark.
Wszystko stało się tak nagle że nawet nie wiem jak to było. Graliśmy dzisiaj w ręczną na wf. Wbiegam sobie na środek wyskakuje i w powietrzu kolega odepchnął mnie na 3 obrońców których obaliłem na ziemie, a tym samym spadłem cały ciężarem z wysokości na łokieć. Poczułem tylko chrupnięcie i przeraźliwy ból w okolicach barku. Ręka stała się bezwładna. Potem już poszło, pogotowie przyjechało do szkoły, zabrali mnie, prześwietlenia, chvje mój dzikie węże, jakieś papierki. I zostałem odprawiony do domu z bandażem trójkątnym i receptą na ketonal. Bark nadal boli ale tylko w niektórych momentach...
To się kvrwa załatwiłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21531
hvjowo. Jak przypisali tylko ketonal to może nic strasznego ;)
Zdrowiej szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 9627 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44400
Wrócisz silniejszy, cierpliwości i zdrowiej!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szaffiii - masa na zimę!

Następny temat

trening PPL, prosba do znawcow. czy da rade urosnac? JEST ANKIETA