SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

maxwell&piotrooo dziennik treningowy start 128s.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2701 Wiek 105 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38670
Pesymista
dokładaj masy a będzie z Ciebie dzik:D

dobrze, że zaczynasz od fbw, ja np. moich kumpli nie moge do tego przekonać i katują się tym splitem, i zadowoleni, że zakwasy są...no ale po jakimś czasie to sie zrozumie:)

sog na zachęte

porównanie do dzika. To będę jadł więcej stejków.:)
Wszędzie pisze że trzeba zacząć od FBW bo ćwiczona partia raz w tygodniu nie ma sensu i się mija z celem. Więc zacząłem stosować akurat ten trening. Dzięki za soga i zapraszam do zaglądania. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 976
Wersja objętościowa czyli ze stałym obciążeniem we wszystkich seriach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21531
O widzę, że jesteśmy w tym samym wieku Sylwetka kozak jak dla mnie. Chciałbym mieć taki bf Powodzenia jak zaprosiłeś to będę wpadał sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2701 Wiek 105 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38670
HIPERKOKS
O widzę, że jesteśmy w tym samym wieku Sylwetka kozak jak dla mnie. Chciałbym mieć taki bf Powodzenia jak zaprosiłeś to będę wpadał sog.

Dzięki za słowa otuchy i zapraszam.

Mara88 masz soga za wyjaśnienie i zapraszam Cię do częstszego wpadania.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Niedziela 20.11.2011 OFF

Dieta.
Dieta jak to w niedziele niezbyt do utrzymania przez domowników.:) Zajęte garnki i inne perypetie. Ale ogólnie jest dobrze.:)

Śniadanie.

Obiad.

Podwieczorek.

Kolacja.

Pozdro!

Zmieniony przez - maxwell1 w dniu 2011-11-20 13:45:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21531
Przecież średnie jajko waży ok. 60g. Jesz takie małe jajka czy 1/3 ? czy mi się coś poyebało

Zmieniony przez - HIPERKOKS w dniu 2011-11-20 15:44:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Mam bardzo małe jajka i one ważą od 20-40g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 519 Napisanych postów 15417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 221381
"Wszędzie pisze że trzeba zacząć od FBW bo ćwiczona partia raz w tygodniu nie ma sensu i się mija z celem."

Bzdura niepoparta zadnymi argumentami od wielu lat, no ale nie bede Was sprowadzal na ziemie dalej bujajcie w oblokach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ale Antos powiedz czy źle robię że zaczynam od FBW?
Każda propozycja się liczy.:)
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 519 Napisanych postów 15417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 221381
Zle nie robisz, ale gloszenie tez ze splity to gowno i sa bez sensu to gruba przesada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szaffiii - masa na zimę!

Następny temat

trening PPL, prosba do znawcow. czy da rade urosnac? JEST ANKIETA