SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

maxwell&piotrooo dziennik treningowy start 128s.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14939
siemano ,będę wpadał ;)
na jakiej pozycji grasz w ręczną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2701 Wiek 105 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38639
Dzięki że będziesz zaglądał.
Gram na środku rozegrania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21531
jestem początkujący, więc mogę się mylic, ale moim zdaniem przysiad zdecydowanie za płytki (też z tym walczę) a w mc nie prostujesz się do końca. Najlepiej poproś kogoś doświadczonego o ocenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 12866 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 90304
Wejdź do dzienników zaawansowanych i napisz u Huberta w temacie czy może ci ocenić przysiad. To zacny człowiek, pomoże jeżeli tylko będzie miał czas :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2701 Wiek 105 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38639
Venc1Lq
Wejdź do dzienników zaawansowanych i napisz u Huberta w temacie czy może ci ocenić przysiad. To zacny człowiek, pomoże jeżeli tylko będzie miał czas :)

Może to i dobry pomysł, ale nie chce mu zaśmiecać dziennika moimi problemami. Dzisiaj widziałem wypowiedź Antosa w jednym z dzienników, może u mnie też zawita, byłoby fajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19783
a czemu pełnych siadow nie robisz?;p Bo moim zdaniem te też są za płytkie, góra uda powinna być conajmniej poniżej poziomu równoległości uda do podłoża bodajże i faktycznie jak już ktoś wspominał, wyprostuj się bardziej przy mc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bo jak robię pełen to strasznie podwijam... I tak źle i tak nie dobrze. Muszę nad tym wszystkim pracować...
Dobrze będę się bardziej prostował, zgodnie z uwagami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 113134
To niestety ćwierć przysiady, pewnie 50kg dvpą niżej dałoby bardziej popalić. Co do MC tylko nie pójdź w 2 stronę i nie rób przeprostów, czytałem, że też są niedobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19783
dorzuc rozciaganie statyczne po treningu, domyslam sie ze go raczej nie uwzgledniasz, niedoceniane a ma wiele zalet:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
easyriderr postaram się w takim razie bardziej schodzić w tych przysiadach. Zobaczymy jak będzie z ciężarem.
Pesymista zgadza się rozciągania po treningu nie uwzględniam, ale teraz postaram się również wykonywać to ćwiczenie jak tylko znajdę chwilkę po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szaffiii - masa na zimę!

Następny temat

trening PPL, prosba do znawcow. czy da rade urosnac? JEST ANKIETA