SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

max dawka białka na 1 posiłek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Z tego co wiem ilość przywsajalnego białka jest ściśle określone przez organizm.

Przez stale duży poziom białka, po treningu, przy zwiększaniu masy, przy zwiększaniu wysiłku organizm może więcej białka przyswoić. Zawartość witamin i minerałów również ma znaczenie.

Również zależy od Twojego układu pokarmowego np. puli enzymów, które można wspomagać enzymami z suplementów.

Jeżeli się myle to poprawić.

Swoją drogą o nocnym treningu nie słyszałem

poranny, wieczorny tak ale nocny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie widze problemu by nawet ćwicząc o 2 w nocy po treningu nie zapodać sporej porcji ww z białkiem, liczy się bilans dnia, a nie posiłku, w nocy metabolizm nie pracuje ? to nie ma różnicy jaka pora, liczy się czy okolice treningowe czy też nie.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 93 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3402
Niestety czasem muszę ćwiczyć w nocy i niedługo potem idę spać. W dzień cyc z kury po treningu poprzedzony białkiem czy carbo przejdzie ale w nocy mam wątpliwości czy ładować ww przed snem czy zjeść to co przeważnie jadam o tej porze czyli twaróg z mlekiem lub tuńczyka.

Nie wiesz co zrobić? Zrób kupę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie, bóle

Następny temat

co i od czego zacząć- dieta

WHEY premium