SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

max 16 tygodniowy cykl sucha masa pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
Witam !Potrzebuje pomocy! Zamierzam wejść na cykl sucha masa.Zależy mi tak zbudować masę by się nie zalać zbyt mocno!

Trochę o mnie :

wiek 24
Staż 5 lat
Waga 70 kg po ostrej redukcji [kiedyś 86kg]
Klatka 107
pas 74,5
biodra 83
biceps 40
udo 59
łydka 39,5

wcześniejsze cykle to :Metanabol i testosteron jakieś 13 miesięcy temu

Co do diety :

1 , 100g płatków owsianych
6 jaj lub 30g białka
Banan
łyżka masła orzechowego
+multiwitamina

2,3,4,5
80g ryżu
200g piersi z kurczaka
warzywa

6,przed snem 30 min

150g tuńczyka w sosie własnym
ogórek kiszony
jajko całe

a czasami zamieniam na

200g serka wiejskiego
łyżka masła orzechowego.

Cykl jaki zamierzam to Enantan Testosteronu 16 tyg.
do tego HGC
novadex
olimp chela cynk

z supli wiadomo białko i bcca pod ręką

i teraz pytanie czy nie dodać do tego trenu np .
Z tego co wiem tren tez powoduje przy dobrej diecie likwidacje tkanki i lepsza pompe

teścia myślę bić co 10 dni 500mg

Dodam ze do tego dokładam cardio 3 razy 30 min


proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
A podpowie mi ktos robiac sucha mase na cyklu jak waga bedzie stala to podbijac bialkiem i tluszczami zdrowymi tylko czy wegle tez dodawac jak tak to jakim stopniu by nie zmienic sie w swiniaka pytam bo na cyklu a suplach jest spora roznica i przepraszam ze pytanie nie do tego dzialu co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
zapomniałem dodać mam 182 wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
500 co 10 dni? Coś to sobie wymyślił?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
właśnie są teraz tacy trenerzy ze wole sprawdzić według mnie to tez dziwota z dietą tą myślę ze też nie pójdzie do góry masa a chce tak by 0,5 tygodniowo szło wiem ze się da przy dobrej misce do 10 kg ale wole wolniej a z głową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Wymiary nie bardzo, ale pas chudziutki więc być może to spoko wygląda. Enan solo 250 mg co 4 dni, pod ręką antyestrogen (letro/exemestane) jeżeli masz tendencje do wybijania e2. Trenbolon zostaw na później. Nie zapominaj o dobrym treningu i jedzeniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
pomiary są realne wiem dziwne ale prawdziwe
czyli tak jak mówisz enan sam co 4 dni a co z tym tren zostawić na później czyli jako 2 cykl czy jak to rozumiesz.

Co do treningów zawsze robię je na maxa a co do jedzenia martwię się ze ta dieta co mam to ze jest niezbyt dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Dietę możesz zmieniać, ważne żebyś wiedział co jeść. Ciężko jeść w kółko to samo. Ja np nie poddaję się w 100 proc diecie bo to nie dla mnie, pod zawody się nie szykuję. Białka jak najwięcej "szybkiego" a na noc kazeina. Węgli mało pustych a więcej złożonych, tłuszcze różne. Najważniejsze żeby unikać tłuszczy "trans" czy ogólnie nie smażyć jedzenia. Do tego tłuszcz z ryb, z orzechów noi czasem trochę oliwy. Tak wygląda moja dieta na masie. Inaczej nie umiem bo chodzę wk***iony. Kebab czy KFC u mnie wpada tak samo jak browarek. Taki mój urok Przestrzegaj tego co ci napisałem, ale o kebabie i browarku to lepiej zapomnij bo to akurat już przesada z mojej strony.

Trenbolon zostaw na później, za jakiś okres czasu o tym pomyślisz bo to nie są cukierki. A do takich środków trzeba dorosnąć i wiedzieć kiedy i jak go dobrze wykorzystać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
Balearic
Dietę możesz zmieniać, ważne żebyś wiedział co jeść. Ciężko jeść w kółko to samo. Ja np nie poddaję się w 100 proc diecie bo to nie dla mnie, pod zawody się nie szykuję. Białka jak najwięcej "szybkiego" a na noc kazeina. Węgli mało pustych a więcej złożonych, tłuszcze różne. Najważniejsze żeby unikać tłuszczy "trans" czy ogólnie nie smażyć jedzenia. Do tego tłuszcz z ryb, z orzechów noi czasem trochę oliwy. Tak wygląda moja dieta na masie. Inaczej nie umiem bo chodzę wk***iony. Kebab czy KFC u mnie wpada tak samo jak browarek. Taki mój urok Przestrzegaj tego co ci napisałem, ale o kebabie i browarku to lepiej zapomnij bo to akurat już przesada z mojej strony.

Trenbolon zostaw na później, za jakiś okres czasu o tym pomyślisz bo to nie są cukierki. A do takich środków trzeba dorosnąć i wiedzieć kiedy i jak go dobrze wykorzystać.



Masz racje co do diety wiem jak jesc idodam ze w ciagu 2 lat chcialbym wystartowac w sylwetka plazowa datego wszystko chce miec zapiete na ostatni guzik

Tak samo jako doto model i od wiosny chce ruszyc na lepsze sesję dlatego zalezy mi az tak bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
exe ok o letro zapomnij, Ewentualnie ari. Letro to nie przy tych dawkach testa lub w innych okolicznościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Michalek83
exe ok o letro zapomnij, Ewentualnie ari. Letro to nie przy tych dawkach testa lub w innych okolicznościach.


Akurat exemestane jest silniejszy bo jest steroidem i "zabija" e2 a letro nie.

cytat "Adex i letro są nie-zabójczymi AI, wszystko co robią to wiążą estrogen który przekonwertowałeś bezpośrednio do swojego enzymu aromatyzującego.
"

"Exemestane, sprzedawane pod nazwą aromasinu? Przez Pfizer, jest to oralnie dostępny zabójca inhibitora aromatazy.

Dzięki temu, że exemestane jest steroidem daje najlepsze zbijanie estrogenu, daje korzyści lepsze od innych AI zarówno na papierze jak i w praktyce."


To tak w skrócie. Nie wiem dlaczego tutaj dużo osób twierdzi że letro jest mocniejsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
I letro i exe to inhibitory aromatazy. Poczytaj np. pubmed , lepiej na tym wyjdziesz niż wklejanie cytatów z "Kompendiów wiedzy" z innych portali

Zgodzę się z tym, że exe generuje mniej skutków ubocznych bo to nowoczesny lek.

Poczytaj relacje ludzi na cyklach, którzy po letro mają E2 bliskie zeru, mega problemy ze stawami i kośćmi, bzykanie dla nich nie istnieje i czują się jaj zombie. Fakt Gino często się cofa w kilka tygodni. Przy exe gino ma się wyśmienicie. Nie ruszy go.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2016-11-11 00:11:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turanabol

Następny temat

Cypio+Bold(deka) +wino(tur)

WHEY premium