SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

matysek86 / odchudzanie/forma

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Witajcie Postanowiłem założyć i swój dziennik treningowy :) Więc sprawa przedstawia się następująco : Trening zacząłem 15 stycznia : ważyłem 91,6 kg. przy 165 cm wzrostu więc jak widać baaaardzo dużo, przyczyniło się do tego wiele czynników ale cóż...teraz trzeba z tym powalczyć :) od jakiegoś tygodnia dołożyłem do diety Białko serwatkowe, spalacz cutting Edge i Vita - min plus :) dziś ważę 82,1 więc już prawie dyszkę zrzuciłem

Aha cel jak narazie to 72 kg :)

Od dziś piszę co i jak :) doradzajcie doradzajcie :)

20 minut przed śniadankiem 2 tabletki Cutting Edge

Śniadanko :

180 g jogurt naturalny
130 g tuńczyk
2 kromeczki chlebka ciemnego z ziarnem
banan :)

1,5 godziny po śniadanku koktajl białkowy

Obiad : 150 - 200 g rybki i surówka ze świeżych warzyw

wieczorem przed treningiem 2 tabletki Cutting Edge

Trening :

6 km na bieżni bieg/trucht
około 40 minut orbitrek
100 powtórzen ćwiczących mięsnie brzucha ale nie wiem jak to urządzenie się nazywa bo zielony jestem :) siada się chwyta się rączek na wysokości klatki i robi się obroty na tym "krzesełku"


Tak ma wyglądać mój dzisiejszy dzień....

Pozdrawiam zaglądających :)


Drodzy użytkownicy jak mogę zmienić nazwę tematu bo widzę że powinien być przed nazwą mój nick a nie umiem tego zmienic :(

Zmieniony przez - matysek86 w dniu 2009-03-09 09:58:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Posiłek przedtreningowy powinien zawierać porządne źróło węglowodanó złożonych oraz białko. Twój nie zawiera ani jednego ani drugiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
witamy,
masz spalacz, a dieta niedopracowana , no i te 100 brzuszkow -po co?
No ale powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta niedopracowana? Delikatnie to ujęłaś Obliś. To nie jest dieta tylko masakra jakaś Po tej diecie to może kości się zredukują Matysek, zobacz do 10 wskazówek żywieniowych, linka masz pod moim postem. Nie musisz wszystkiego liczyć, jak będziesz jadł zgodnie z tym co tam jest napisane, to nie będziesz w stanie zjeść tyle, by tyć. Bilans powinien na początku być ustawiony na zero, a deficyt powinien być z treningów.
Trening to kolejne nieporozumienie. Ale skoro tak jesz, to nic dziwnego, że możesz tylko tyle wytrzymać Zrób porządny trening siłowy. To jest najlepsza forma ruchu wspomagająca redukcję tkanki tłuszczowej. Jak masz możliwość to siłownia powinna być podstawą. Mogę Ci pomóc zrobić rozpiskę jak będziesz chciał. Przeczytaj linka pod moim postem na temat treningów redukcyjnych.
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
jestem zielony więc pomóżcie....dlaczego brzuszki nie tak mile widziane?jasne że chcę żebyś mi pomógł Morales, byłbym Ci bardzo wdzięczny :)oczywisćie mam możliwość żeby siłownia była podstawą...Czekam na sugestie :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzuch to mały mięsień, więc mało kalorii pali. Na redukcji robi się ciężkie ćwiczenia wielostawowe tak, by wydatek energetyczny był maksymalny. Przeczytaj to http://*******/bhwb . Zobacz które z tych ćwiczeń możesz wykonywać na siłowni, napisz czy masz jakieś przeciwwskazania, czy masz jakiś staż na siłowni itp.
Obejrzyj sobie blogi użytkowników i zrób taką ankietę którą większość robi na pierwszej stronie bloga, to ułatwi sprawę. Spalacz odstaw na razie, bo na tym etapie nie będzie potrzebny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Przeciwwskazań nie mam żadnych...no a z tym bieganiem jak coidzennie robię sobie po 5 lub 6 kilometrów to chyba in plus no nie?Co do stażu na siłowni to wynosi on 1,5 mieisąca więc bardzo nie wiele...jeśli chodzi o jedzenie to nawet teraz nie za bardzo mam na to czas ze względu na prace, ledwo obiad jakoś staram się wrzucić w charmonogram a już do jedzenia 6 czy 7 posiłków nie ma narazie mowy i co wtedy? Można zastąpić je koktajlem białkowym? czy to zły pomysł? jeszcze raz powtórze że nie znam się kompletnie i liczę na wasze doświadczenie :)

Aha dzięki obliques za pomoc w edycji nazwy tematu :)

Zmieniony przez - matysek86 w dniu 2009-03-09 16:29:22

Zmieniony przez - matysek86 w dniu 2009-03-09 16:29:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
będę wpadał
ważysz trochę mniej do mnie i również pijesz białko jak ja więc weź sobie na początek moją dietę i będziesz miał mniej więcej na zero. Przestaw tylko posiłki żeby okołotreningowo się zgadzało, szczegóły w 10-ciu przykazaniach.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Dzięki wszystkim za dobre rady:) jestem Wam wdzięczny....wczoraj wieczorkiem pobiegłem sobie 6 kilosów...jakoś narazie kładę nacisk na biegi, chociasz muszę się wziąc tak jak już wspomnieliście za trening siłowy.

Śniadanie: jogurcik, tuńczyk, ciemne pieczywo z ziarnem, orzechy, bananik

między obiadkiem a śniadaniem koktajlik białkowy


Obiadek : Mintaj ryż sałatka z warzyw


Mam problem co i czy wogóle coś potem jeść...bo od kąd trenuje nie odczuwam głodu po obiedzie do końca dnia, co o tym sądzicie?
Wieczorkiem oczywiście bieg i dzisiaj jeszcze skakankę dorzucę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Mam problem co i czy wogóle coś potem jeść...bo od kąd trenuje nie odczuwam głodu po obiedzie do końca dnia, co o tym sądzicie?

sądzę że jak właściwie ułożysz pięć posiłków to po kilku dniach bez kolacji nie zaśniesz, ja tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciągle masakra. Ciągle nie ma co komentować, bo to nie jest dieta tylko głodówka. Nie wytrzymasz ciężkiego treningu na takim jedzeniu. 10 wskazówek żywieniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Panowie ułożyłem sobie taką dietę...zależy mi na opinii co myślicie?

Śniadanie 8:00

2 Jaja, oliwa z oliwek 30g , warzywka, 2 kromeczki z ciemnego pieczywa

II śniadanie : 11:00

świeża makrela + warzywka


III posiłek : 13:00

Koktajl białkowy


IV posiłek : 15:00

Kasza, pierś z kurczaka + warzywka

V posiłek - 17:00
tuńczyk z puszki

Vi posiłek koło 19

Pomidor + ogórek


21 trening a po treningu koktajl białkowy


Panowie pomocy !!!:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie cwiczenia odbrac?

Następny temat

Jak cwiczyc?

WHEY premium