SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

matax prop stan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
moj znajomy upiera przy czyms takim. Był kiedys w Stanch i tam sugerowali mu cos takiego (95kg, 185cm, 15bf). Zalezy mu tylko na gestosci i niskim bf'ie

1:3 metax 30mg/ed
3:5 prop 100mg/eod
5:7 stan 40mg/ed
1:8 nolva 10mg/ed
1:2 i 5:6 efka 60mg/ed
1-8 6-8tab tse

?

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
wywalilbym mete i zrobił propa z winem przez 6tyg. potem tydzień zejscia propem i jednoczesnie clen, z efką bym uderzył na początku i przed clenem.

1-6 prop 100mg/eod
1-6 wino 50mg/eod
6-7 prop taper
6-8 clean
1-2 efka
4-5 efka

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
sugerowałem coś podobnego, ale typ jest uparty i nie chce zmienic zdania. Mowi, ze jego znajomi (kiedys latal po wybiegach w USA) mieli po takim zestawie calkiem fajne efekty.

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
5:7 stan 40mg/ed 2 tygodnie mamy rozuemieć ?! Jak dla mnie zdecydowanie za krótko , przynajmjiej 4 tyg

Zmieniony przez - marcinekkk w dniu 2007-06-19 14:20:34

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
elegancki miesien idzie na cyklu npp + prop + wino i takie cos bym proponował

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
marcinekkk źle policzyłeś, od 5 do 7 czyli 5 tydzien, 6 tydzien i 7 tydzien, razem 3 tygodnie, jednak mimo to, to raczej za krótko na stankę.
no ale widocznie taka ideologia cyklu,
niektórzy najbardziej sobie cenią początkowe 3/4 tygodnie przy krótkich estrach, bo uwazaja, że wtedy odnotowują najlepsze efekty.

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
na to udało mi się go przekonać. Dołożyliśmy moje zapasy z których miałem zrobić coś krótkiego, wydłużyliśmy czas przyjmowania i zwiększyliśmy dawki. Zobaczymy co z tege wyjdzie. Sam skończyłem przygodę z dopingiem, choć znając życie prop z winem zawsze będzie mnie kusił.

1-4 metax 35mg/ed
4-7 prop 100mg/ed
7-10 wins 50mg/ed

Pozostale elementy pozostały bez zmian, doszla tylko jedna dwutygodniowka na efce. O efektach poinformuje za 10 tygodni. Sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Aha i jeszcze jedno. W 11-12 tygodniu bedzie zrobione zejscie z wina. Jeszcze nie wiemy jak to dokładnie będzie wyglądało, ale podejrzewam, że w 11tygodniu poleci na 30mg, a w 12 na 10mg wina. Odblok od 12 tygodnia.

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
git!
bardzo mi się podoba!

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
a ja nie wiem co o tym do konca myslec. Fakt, ze sam najbardziej lubie krotkie cykle przemawia za, ale z drugiej strony...
Żal trochę przekazywać sok, który sam chciałem wykorzystać, jednak fakt, że moje 4-5 tygodni na propie i winie nie zyskały poparcia, sprawił, że łatwiej było mi podjąc tą decyzję

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanazolol - Malay Tiger

Następny temat

stanabol Alchemia Serbia

WHEY premium