SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masturbacja/sex przy testosteronie prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 78
witam mam pewne pytanie.. jak jestem na cyklu testosteron prop 100mg to moge sie masturbowac badz uprawiac sex ? Bo doszly mnie sluchy ze raczej nie powinno, poniewaz wszystko z siebie zrzucamy ten caly testost. prosze o odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364319 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668772
nie słuchaj d****nych rad częsty sex pomaga dbac o nasza prostatę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 78
a mozna sie masturbowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Zabraniam.To grzech.

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364319 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668772
a co za różnica czy sex czy masturbacja?? używaj sobie le wlezie i się niczym nie przejmuj.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
JohnyRakieta
a mozna sie masturbowac ?


Toż to grzech!
Spłoniesz w czeluściach piekielnych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
odp. bez ankiety nie ładnie a fuj
a pytanie 1sza klasa ale kto pyta nie błądzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 177
Nie ma szans żebym wytrzymał na teściu bez sexu. Chyba by mi jaja wybuchły. Wszystkie dziewczyny stają sie ładniejsze na cyklu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Gdybyś z nasieniem wydalał testosteron to mògłbyś nasienie wrzucać do strzykawki i i robić z tego strzały - ja bym tak robił ale niestety nie ma testo w nasieniu(;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9335
Dokladnie.Dla mnie od 3 lat kazda jest fajna a co dopiero o bzykaniu mowa ha ha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanox 100tab + sustanol 250 10amp

Następny temat

T3 + Clen

WHEY premium