SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mass xxl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120
Witam wszystkich :) pewnie jak bedziecie czytac mój problem to z lekkim usmiechem na twarzy:) polega on na tym ze kupiłem sobie mass xxl od przyszłego tygodnia miałęm juz zacząc wcinac ditka była wszsytko przygotowane :) a tu nagle moja mama wzieła mi ganerka i schowała powiedizałą ze nie odda bo jakas pani doktor nagadała jej ze to sterydy i to nie zdrowe jest ... oczywscie ja wiem ze mass to nie steryd<lol> ale jak to wytumaczyc mojej mamie ze to nie jest nic szkodliwego ? mam 17 latek jak cos :) widac mama sie jescze martwi he:) pozdrwiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Pokarz jej skład...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
weź tego gainera i idź z Mamą do tej lekarki która te madrości wygłasza i niech przeczyta dokładnie skład i niech ludziom kitu nie wciska ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
heh moj kumpel tez miał taki problem tez w twoim wieku, tyle ze jego mama odrazu mu go spaliła

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120
moja hyba juz mpowiedizała ze wywaliła do kosza ale nic nieznalałem wiec pewnie gdzies jest:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3869
Dobrze ze ja nie mam tego problemu. Z SAA tez nie mam problemu nieraz mama oujdzie nawet po odblok do Apteki wiec mam całkowity spokoj z tym, moja mama wie ze to jest jedzenie w proszku a SAA brane z głowa nie ma skutków ubocznych tylko nazlezy porozmawiac. Moze mam taki plus ze jestem juz bardziej usamodzielniony i rodzice nei zwracają na to takiej uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
przede wszystkim nie krzycz na nią weźcie gainera i idźcie do lekarza sportowego kto jak kto ale on wytłumaczy mamie co to jest

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120
wyglonda na to ze mamie nie przetumaczy :) ale zaproponowałem ze sprzedam komus ten gainer albo na alegro albo znajde kogos;] Ale z ceny to chyba będe musiałzejsc nawet do 8 paczek:) (3kilo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jedz w ukryciu

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 871
przetłumacz jej ze to podbija kalorie i nic wiecej, bo szkoda gejnera

halleluja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3869
powiedz tak "Dosypałem Ci do jedzenia i Ci sie cos stało?"





Albo poprostu niech twoja mam domnie napisze, wytlumacze co i jak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie --> N.O.K.O.

Następny temat

Poranne bieganie a HMB Revolution

WHEY premium