SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masowac? rzezbic? masowac ? rzezbic?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1716
Witam mam takie pytanie co byscie zrobili na moim miejscu masowac czy rzezbic waze 86 kg przy wzroscie 190cm

nie przykladalem nigdy uwagi do nug i mam witki w h** gura w miare choc mi za chuda mankamnet brzuszek odstaje fladki sa choc ostatnio cwicze go i biegom i boczki talia jak u laski prawie plaskiego brzucha nigdy nie mialem. Ale zeby go nie bylo spalac teraz i stac sie wieszakiem i po wakacjach zaczac masowanie czy masowac masowac i olac ten brzuch a spalac dopiero na konkret masie przy moim wzroscie heh 100kg ale sie oje ze sie zaleje co byscie zrobili bo nie wim co sorry za bledy ale po podstawuwce poszlem na silke i nie chcialo mi sie uczyc

Tylko na szczycie jest sie zauważonym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
https://www.sfd.pl/Całoczna_kontrola_tłuszczu_-_zoptymalizuj_wzrosty,_pozostań_szczupły.-t268657.html 

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase-pomoc...szybka

Następny temat

Problem z BICEPSEM jak go robic???

WHEY premium