SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masc na blizny??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10690
mozecie napisac nazwy masci na blizny bo znalazlem kilka na forum ale to sa te ktore przynoisza efekty po parunastu miesiac znacie cos co dziala znacznie szybciej cena bez znaczenia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na przyszłość przed odpowiedzią w temacie proszę zerknąć na jego datę i nie odświeżać stary (ten jest sprzed 10 lat).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
no niestety tak to bywa z bliznami, chyba nie da sie zadna mascia szybko unicestwic blizny, takie cos wymaga sporo czasu.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
na pewno nie znajdziesz takiej maści która działa "od razu"
od razu to tylko laser, chociaz też sie różne teorie slyszy (niemniej w wiekszosci przypadków raczej wystepują te pozytywne)

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acne Derm jest niby na blizny i jak smaruje niektore blizny to jeszcze syf mi tam wyrasta .. . . Chodz czasem likwiduje blizny . . . neiwiem w sumie jak to dziala dokladnie, raz jest dobrze a raz źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Noscar ale mały, drogi i średnio skuteczny - lekko wybiela(wiem z opowieści, bo nie miałem potrzeby stosowania)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15469
mi pomogła ta maść na bazie mocznika robiona wejdz w link który wyżej podałem poczytaj idz do lekarza i przepisze recepte koszt leku to około 6 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
o masciach na blizny było bardzo duzo...
nawet ankieta byla ktore lepsze...
nic od razu Ci nie zadziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
sorki ze tak odswiezam ale ... czy jest mozliwosc ze masc za pozno zaczne stosowac i dlateog nie da mi zadnych rezultatów?

[*] Kazimierz Górski [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
lekko wybieli
nie zlikwiduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 106
Maści u mnie nie skutkowały za to polecam na blizny olejek bio oil. U mnie blizny potrądzikowe po tym olejku stały się mniej widoczne i bledsze. Produkt wydajny, ładnie pachnie i nawilża skóre. Już po około 2 tygodniach zobaczyłam postępy. Stosowałam po 2-3 razy dziennie. Produkt dobrej jakości więc radze wypróbować .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zarost - wzory - czym golic itp

Następny temat

za wysoki cholesterol!

WHEY premium