SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa miesniowa a tluszcz

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5714
witajcie chcialbym sie dowiedziec czy w miare "zdobywania" masy miesniowej bede pozbywal sie tluszczu ? Czy bede musial uprawiac aeroby (jezeli celem jest masa miesniowa)? Bo slyszalem ze uprawianie aerobow nie sluzy masie miesniowej. Tluszczu mam najwiecej w okolicach brzucha (moj wzrost: 177cm waga: 77kg)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Aeroby napewno nie zaszkodzą budowaniu masy, wręcz pomogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie pomogą.
Trudno jest pogodzić te 2 sprawy.
Ilosc zdobywanego tłuszczu zależy od predyspozycji i od diety.
Ułożona dieta ze srednią iloscią węgli, zbilansowaną zdrowych tłuszcyz i sporoa iloscią białka powinna pomóc rozwiązać problem.Aeroby spowolnia proces budowy masy ale mogą polepszyć jej jakosć jeśli masz kłopoty z fatem.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5714
Myslicie ze moge wziask WCP 80 oraz kreatyne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62767
przeciez wpc to diete uzupelniasz ;o wiec jak ci czegos brakuje a niechce ci sie np. tuny szamac to logiczne , ze mozesz

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Miętki przecież aeroby przyśpieszają metabolizm, zapewniają lepsze krążenie oraz wspomagają wiele przemian chemicznych w organiźmie.
więc jak to wkońcu jest ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62767
no nie wiem czy aeroby sa takie fajne

np. aeroby (bieganie) nie wiem czy sa za fajne po treningu nog (regeneracja?) pozatym za dlugie aeroby = katabolizm :F

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
np. aeroby (bieganie) nie wiem czy sa za fajne po treningu nog (regeneracja?)
jak możesz biegać po treningu nóg albo chociaż chodzisz bez problemu to znaczy że się op*****lałeś na treningu
pozatym za dlugie aeroby = katabolizm :F
podkreślam ZA DŁUGIE za dlugi trening też nei jest za dobry :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Łukasz nie chce mi sie tłumaczyć.
Wszystko znajdziesz na forum.
Mylisz się.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 836 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7776
Ale jak np. ćwicze górne partie mięśni takie jak klata albo plecy to po treningu moge dołożyć rowerek albo orbitreka? wtedy góra odpoczywa a nogi "spalają tłuszcz" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
trening siłowy też spala tłuszcz.
aeroby mzoęsz dołożyć.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata jak najlepjej trenowac

Następny temat

Pytanie AEROBICZNA 6 WEIDERA ! BIODRO :/

Wiecej