SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa mięśniowa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1701
Zaczynam robić masę. Zależy mi, żeby była to możliwie czysta masa mięśniowa. Jakie odżywki połączyć ze sobą na dobry cykl, dodajcie może jeszcze jakiś spalacz bo mam kilka zbędnych kilogramów tłuszczu. Przez ostatnie pół roku nie stosowałem żadnych odżywek, wcześniej najpierw mono, a potem jabłczan i BCAA plus białko dla uzupełnienia diety. Jak możecie to napiszcie co można do tego dołączyć bardziej prozdrowotnie np. jakie witaminy itd. Prosiłbym o podanie komkretnych firm i produktów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2112
dobre bialko i nie za drogie? ciezko bedzie. Smialo moge polecic Ci Firme Muscletech. a dokladnie bialko Nitro-Tech Hardcore. Cena wynosi okolo 70zl za 900g lecz produkt jak najbardziej wart swojej ceny ;) Z jabłczanem mysle ze niebedzie problemu ;) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ANKIETA
https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu_!!!_***-t361131.html 


zapraszam.
rozpisz tez b/w/t
i doradzimy cos w pelni.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1701
Dobra już wypełniam

1 .WIEK:19
2 .WAGA:109
3 .WZROST:197
4 .WYMIARY:
-Biceps:42
-Klata:125
-Udo:56
-Talia:100
5 .STAZ NA SILOWNI:2 lata z przerwą na 3 miesiące z powodu operacji kolana
6 .CEL SUPLEMENTACJI: pozbycie się ok 7kg tłuszczu i zastąpienie jej przynajmniej częściowo mięśniami
7 .DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:mono, jabłczan, odżywki białkowe, BCAA
8 .KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:ok.300-400zł
9 .POZIOM BF% ok 19%
10 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):dosyć szybko tyję i chudnę
11 .WYNIKI SILOWE
-Klata:106
-Przysiad:Nie próbowałem z racji kolana
-Mc: Również nie sprawdzałęm
12 . Czy masz dietę? Mam dietę na masę lecz ostatnio odjąłem od niej trochę węglowodanów żeby zgubić trochę tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
To masa czy gubienie tłuszczu?

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
pozbycie się ok 7kg tłuszczu i zastąpienie jej przynajmniej częściowo mięśniami

niestety cel malo realny, wybierz jedno badz drugie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1701
Jak nie da rady to rzeźba, ale żeby masa mięśniowa przy tym nie spadła dodajcie jakieś suple do tego celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
jako antykataboliki bcaa, aminokwasy, kreatyna, ewentualnie tauryna.
reszta zalezy od diety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1701
Kreatyna mono czy jabłczan, jakie jest dobre białko i nie za drogie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1701
Poza tym byłbym wdzięczny jakby mi ktoś rozpisał konkretny cykl i wymienił nazwy najlepszych firm produkujących daną odżywkę, ponieważ wybór jest ogromny i trudno wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
jablczan. mozesz uzyc wyszukiwarki ? to nic nie kosztuje leniu!

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1701
A jakie firmy mają najlepsze poszczególne suple z tych co potrzebuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

syntrax swole czy mvp revive recovery x- agent?

Następny temat

Lekka masa

Wiecej