SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa kreta + NitroProGen 2500g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 106
Co wy na takie polaczenie ?? krete zalatwie sobie od kolegi a do tego takie bialeczko, moze polecicie cos lepszego do zestawu na mase ... z gory tnx za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
odżywka węglowodanowa i węglowodanowo białkowa <czytaj: carbo i gainer>.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Poza dieta i treningiem do tego zestawu dorzucilbym tauryne, omega-3, ZMA i carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
na mase to:
kreatyna,carbo gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
ja akurat nie polecam treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dlaczego?

imo Nitroprogen udane białeczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 359
jeśli dieta jest wyjątkowo uboga w białko to można białko polecić bo jest w takim przypadku konieczne, ale gdy braki są że tak powiem bardziej ogólne- co częściej się zdarza to polecić należy bulka albo gainera jednak.

ALE KICHA MÓWIĘ WAM
BEZ APOKALIPSY TUTAJ JEST,
POSTY NUDNAWE I DRĘTWE,
I NIE MA KTO TEGO ZMIENIĆ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Na Treca bardzo dużo ludzi się skarży. Poza tym nie wiem jak poważna firma może HMB w płynie (czyli po prostu kwas) umieścic w plastikowej butelce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a coś Ci się dzieje z tą butelką???
trec - jak i każda inna firma ma lepsze (większość) i gorsze (3d protein, magnum 5000) produkty, ale ogólnie na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 106
hm ... czyli odpuscic sobie ta kreatyne ? ... dodam ze wlasnie jestem przy koncu diety redukcyjnej (do tego biore thermal pro) i tak za 2 tygodnie zamierzam brac sie za mase ... tylko co polecicie aby nie szlo na brzuszek tylko glownie na rece (bic, tric) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Ja pracuje w odżywkach i to co mogę szczerze polecic to Hi-Tec, Sports One i Universal. Słyszałem też bardzo pochlebne opinie o X3 Premiuma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kofeina co do tego??

Następny temat

Odżywki i posiłek po treningu

WHEY premium