SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa idzie tam gdzie nie trzeba :/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
Witam Panowie, otóż problem jest następujący: Do tej pory wszystko rosło w miare ok, ale od około 2 tygodni zauważyłem że masa idzie mi w nogi i w tyłek a w znacznie mniejszym stopniu w górną część ciała.
Nóg nie ćwicze bo i tak są one dosyć duże (kilka lat gralem w kosza więc nogi mi przez ten czas urosły).
Więc pytanie brzmi, co robić żeby mi aż tak masa nie szła w nogi tylko w większym stopniu w górną część ciała bo przecieżnóg nie ćwicze?

Mam 22 lata, staż 7 miesięcy, waga 84 kg, cel - masa mięśniowa
Pozdro

P.S. temat założyłem w tym dziale bo w innych działach z tego co zauważyłem jest mniejsze zainteresowanie nowymi postami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
opisz swoją dietę ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
duże? pewnie sobie wkrecasz.

daj wymiary:wzrost,waga,ob uda,łydy,łapy,przedramienia

albo foto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nóg nie ćwicze bo i tak są one dosyć duże (kilka lat gralem w kosza więc nogi mi przez ten czas urosły).
Nie cwicz wcale, kolejna wymowka dla nie cwiczenia nog ze sa duze, to nie nogi za duze tylko reszta jest za mala!!
Nie cwiczysz nog nie cwicz wcale jesli nie rozumiesz dlaczego nogi sa najwazniejsza partia miesniowa.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 326 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20967
Witam,

Moje dane:
Wzrost: 184 cm
Waga: 85 kg (jak zaczynałem było 74-75 kg)
Wiek: 22 lata
Łapa: 37 cm
Przedramie: 33 cm
Klatka: 106 cm
Talia: 89 cm
Łydka: 42 cm
Udo: 62 cm

A dieta ? Dieta wygląda tak, że staram sie jest regularnie co ok. 3 godz (5-6 pisiłków dziennie). Unikam tłustych potraw. Białko wieczorem, rano węglowodany, po treningu białko itp. Dlatego nie mam konkretnej diety bo w niektóre dni nie mam czasu i możliwości trzymania sie takiej określonej diety i nieraz wychodzi 4 posiłki dziennie.

Nie mam jakiś wielkich problemów z nabieraniem na wadze więc myśle że mój sposób żywienia nie jest jakiś bardzo tragiczny.

W ciągu ostatnich 2-3 tyg obwody nie poszły w górnej części ciała tylko w udzie o ok. 1-2 cm.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
62 cm to te wielkie uda ?? Wszystko jest proporcjonalnie jak na razie, trenuj cale cialo !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2572
62cm nie duzo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na redukcje

Następny temat

Ocena Planu

WHEY premium