SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa czy ciąg dalszy redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1475
witam, jak w temacie, mam dalej redukować i czy robic mase ?

redukcja trwa 5,5 miesiąca z krótkimi przerwami na bilansie zero.
obwody pospadały , głółwnie talia, pas, zostało tylko troche na bokach i dole brzucha ale nie wiem, czy ma to sens dalej ciąć, bo będą też spadki gdzie indziej.

załączam foto













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1475
Zaczynałem w styczniu z wagi 91 kg. Obecnie jest 79.
Wymiary : Pas : 99 - 88
Talia : 92 - 80
Oponka : 100 - 89
Udo : 62 - 58
Lydka : 42 - 39
Klatka : 104 - 99
Biceps : 34 - 30.

Przez ostatni miesiąc obwodu spadły o ok. 0,5 cm. Zależy mi najbardziej by leciało z pasa i by zmieniły się proporcje ciała góra - dół.

Trening
to najpierw były różne wersje FBW, obecnie push pull.

Najgorsze jest to ze po sylwetce w ogóle nie widać ze ćwiczę. I co mi z tych kg i cm co pospadaly?

Nie wiem, może to tak wygląda bo nigdy nie cwiczylem na masę wiec nie ma za bardzo co się odslaniac na redukcji ?
Niby są leciutko zarysy mięśni na gorze brzucha i rękach ale tyle co prawie nic.

Dlatego myślę o rekompozycji, może ona zmienilaby wygląd sylwetki bo na kg mi nie zależy.Do tego dieta IF - coś nowego dla organizmu plus okresowe posty podobno b.dobrze się sprawdzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Witaj,
Brakuje informacji o Tobie , wypełnij ankietę https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Generalnie na Twoim miejscu wszedłbym na bilans "zerowy" dodał ciężkie treningi na wolnych ciężarach a następnie sprawdzał obwody .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Oczywiście, że dalej redukować jeszcze pełno tłuszczu tam siedzi, tylko z głową nie wiadomo ile kalorii miałeś na początku ile jest teraz, jaka dieta itd. Spadki obwodów to normalne ale po co ci większy obwód jak na go powodować tłuszcz pod skórą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Zdecydowanie redukcja, smalcu jest bardzo dużo, więc masa z takim bf nie ma dużego sensu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1475
na początku była dieta 2700 kalorii, teraz jest dieta jak poniżej:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1475
dieta obecna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1475
trening mam push pull na wolnych ciężarach 3x w tygodniu plus 2-3x HIIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1475
nie robiłem wczesniej masy, więc mieśni za duzo nie ma, boję sie , ze zniknę przy dalszej redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1475
waga spada około 0,5kg / tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
tak naprawde to co tam redukowac? Miecha tam prawie niema. Redukuj nawet ostro o potem ze 2 lata powolnej masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wrzuć ankietę, by odnieść się do ww diety ciężko bez informacji o Tobie.
Odwiedziłabym też fizjoterapeutę na Twoim miejscu albo barki są krzywe, albo źle stoisz. Dobrze to widać na klatce piersiowej, nie jest prosta, jedna strona wyżej, druga niżej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje - potrzebna pomoc

Następny temat

Dieta do oceny :>

WHEY premium