SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa brzucha..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
Witam..mam pytanie jesli chodzi o cwiczenia mianowicie chodzi mi o to ze, mam dosc dobrze wyrobiony brzuch a szczegolnie skoksy tyle ze jak je napinam to obwód pasa robi sie ****e* mały ma ktos plan jak nabrac troche suchej masy miesniowej aby moj brzuch wyglądał tak jak powinien odrazu mowie ze w pasie tez mam nie wiele 74cmbiodra 80cm..ekto waga ok 71kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Wiec sekretem do masy brzucha jest---- nie ma żadnych sekretów, należy dodatkowo dociążać się przy ćwiczeniu brzucha. Jak robisz brzuszki to weź krążek łapiesz do ręki i jedziesz, jak wznosy nów to dociążasz nogi ciężarkiem albo obojętnie czym. Powtórzenia w granicach 6-8

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
zaskron co do powtorzen to sie nie zgodze. na brzuch potrzeba ok 15 powtorzen.
ale na kazdego dziala inna ilosc.

najlepiej jesli bedziesz robil do tad az poczujesz charakterystyczne uczucie "palacego brzucha" wtedy zrob jeszcze 3, 4 powtorzenia.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Z tym się nie zgodzę. Trening brzucha powinniśmy traktować inaczej jeżeli chcemy go masować, trening z obciążeniem nie pozwoli nam na wykonanie tylu powtórzeń, z resztą jak chcesz ale powinien potraktować brzuch w tym momencie tak jak inne przy partie masówce i trenować go z zapasem powtórzeń

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1184
zacząłem robic z 10kg obciązeniem skosy po 10-12 razy z mała czestotliwoscią ruchu...mam w planie katowac go 2 razy w tyg.. zobaczymy efekty wkleje fotke z teraz i za jakies 2miechy kolejną:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Ok czekamy na fotkę jak to wygląda teraz.

pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 256 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9374
Jak robisz brzuszki to weź krążek łapiesz do ręki i jedziesz,
Brzuszków NIGDY nie robi się z obciążeniem. Powie Ci to każdy po AWF-ie. Takie brzuszki bardziej tyrają kręgosłup niż martwy ciąg.

Najlepsze na masę brzucha są wzniosy nóg w zwisie na drązku, a te już można robić z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Adifek wiesz co ty piszesz?? mylisz trening brzucha z łamaniem się w pasie jeżeli nie umie się wykonywać poprawnie ćwiczeń to potem takie są efekty. Zwykłym treningiem brzucha można zrobić sobie krzywdę bo jak niepoprawnie wykonujesz ćwiczenie to obciążasz kręgosłup b mocno. Kto powiedział że musi rękami podpierać biodra-- może zwinąć koc i nim pod podłożyć biodra-- trening z ciężarem trzeba robić umiejętnie i z głową. Nie musi brać ciężaru 20 kg przecież 5 kg wystarczy by rozbudować masę brzucha w zupełności. Jak jest w stanie robić to z większym ciężarem POPRAWNIE to nie ma najmniejszego problemu.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Myślę, że najodpowiedniejszym sposobem na złapanie masy na brzuchu będzie poprostu dobry trening z odpowiednią regeneracją. Ćwicz brzuch raz w tygodniu i daj mu czas na odpoczynek. 6-8 powtórzeń z obciążeniem ? Dziwny sposób. Brzuch to nie klatka, czy plecy Zrób trening składający się ze 150 porządnych brzuszków dzielonych na serie np po 30 lub po 50. Do tego 50-100 powtórzeń unoszenia kolan do klatki w zwisie na drążku, oczywiście też dzielone i na koniec jakieś 100 skrętów tułowia ze sztangą. Trening musi być taki, abyś czuł, że brzuch piecze, że naprawdę boli. Dobrze go napinaj, to naprawdę ważne. Odpowiednia regeneracje zadziała i mięśnie będą nabierać masy. Sam na sobie sprawdzałem taki trening i działa

PS:
Jeśli nie wierzysz, że to zadziała to zobacz na mój brzuch na profilu

Zmieniony przez - E-qester w dniu 2009-05-09 13:39:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Możesz spróbować. Ale po co się męczyć skoro można go porządnie przećwiczyć jak inne mięśnie i spodziewać się efektów porządnych już po miesiącu ćwiczeń. Oczywiście nie mówię że twój sposób jest zły-- też jest ok bo trenując raz w tygodniu dajesz mu czas na odpoczynek, jak ćwiczymy brzuch częściej to nie ma tyle czasu na rozrost i spalamy mięśnie lub bardziej idzie w rzeźbę niż masę.

Spróbuj obydwóch sposobów.
pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
No i przedewszystkim kalorie muszą być na + , jeśli ma przybyć trochę mięśni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening problem ciśnienie

Następny temat

Regeneracja

WHEY premium