SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa +rzezba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie czy mógł bym robic trening na mase i na rzezbe jednoczesnie chodzi mi oto ze np w dzien bym robił treningi na mase a wieczorkami na rzezbe i czy wogóle to cos da aktualnie mam mutant masa i zaczynam brać chrom+b3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Trening to trening. Na rzeźbe są aeroby i dieta na "-" a nie jakiś specyficzny trening.

Możesz dorzucić aeroby aby kontrolować poziom tłuszczu, ale wtedy musisz podnieść kalorie w twojej diecie aby nadrobić braki

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha no ale w tym drugim treningu robił bym z bardzo duża intensywnością do tego zapomniałem dodać biegam czesto ogólnie rzecz biorąc chodzi mi oto by stracic jak najwiecej tłuszczu a jak naj mniej mieśnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
No to dokładnie tak jak opisałem wyżej.

Dodajesz bieganie (które widze już masz ) podnosisz kalorie w diecie które spalisz podczas aerobów

Dzięki temu będziesz mógł kontrolować poziom tłuszczu. Jeśli nie zacznie go ubywać lub jeśli zacznie go przybywać to odejmij kalorie poprostu

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy da to jakis efekt czy raczej roboć sama mase a za jakis czas samą rzeżbe z dietą typowo na rzezbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2297
kolego trening typowo masowy robisz w inny sposob, a trening typowo na rzezbe rowniez w inny. co prawda chodzisz na silownie ale z masa wiaze sie co innego i rzezba co innego. na poczatek masa - przedewszystkim dieta z nadwyzka kaloryczna, trening - najprosciej mowiac duzy ciezar + mala ilosc powtorzen / serii ( wiecej masz opisane tutaj: http://kastorius.blogspot.com/2009/03/masa-dla-poczatkujacych.html ) + dodajesz do tego aeroby, ale bez przesady. Trening na rzezbe charakteryzuje sie wieksza powtarzalnoscia cwiczen, mniejszym obciazeniem, dietą redukcyjną + podwojona ilosc aerobow w stosunku do pierwszego typu. to masz ogolowo bardzo

wiecej o mnie: www.kastorius.blogspot.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niby tak ale ja chce ze by masa powoli bo powoli sobie tam rosła poto treningi na mase a z eby palić tkanke tłuszczową
dlatego tez trening masowy odbywał by sie w godzinach miedzy 13 a naprzykład 15 a ten drugi na rzezbe np 18-19 i np w dni w które nie robie masy mógł bym dodatkowo robić te na rzezbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha i oczywiście zmniejszyc kalorie i weglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Trening na masę - dieta z bilansem kalorycznym na +
Trening na rzeżbę - dieta z bilansem kalorycznym na -, aeroby.

Albo minus, albo plus.
Nie da się tego i tego.


pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia rano

Następny temat

trening na rzeźbę- pytanie

WHEY premium