SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

masa/pytanie/regeneracja/pozcatkujacy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
witam mam 17lat 183wz,waga 72kg jestem po ogolnorozwojuwce.. i chem zaczac cwiczyc na mase .. jestem pocatkujacy.. i czy ten plan jest dobry..?? prosze o wypowiedz profesjonalistów..
Klata + Tric + brzuch

1) Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 12-10-8-6
2) Wyciskanie na skosie sztangielkami 12-10-8-6
3) wyciskanie głową w dół 12-10-8
3) Rozpiętki 12-12-12

4) Francuskie wyciskanie sztangi zza głowy 9-9-8
5) Ściąganie drążka 9-9-9
6) pompki podporą tyłem 10-10-10

Plecy + bicepsy + przedramiona+ brzuch

1) Ściąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie nachwytem 12-12-10-8-8
2) Podciągnie końca sztangi w opadzie tułowia 12-10-8-8
3) Rzymska ławka ( podnoszenie tułowia z opadu ) 15-15-15

4) Uginaniae ramion ze sztangą 9-8-6
5) Uginanie ramion z hantlami chwytem młodkowym 8 8 8
6) Uginanie ramion na modlitewniku 8-8-8

7) nachwyt 25-25
8 ) podchwyt 25-25

Nogi + Barki + brzuch

1) Przysiad ze sztangą na plecach 12-10-8-8
2) Sównica skośna 12-10-8-8
3) Uginanie nóg na maszynie leżać na brzuchu - 12-10-8-8
4 ) Wspięcia na palce ze sztangą stojąc 25-25-25-25
5) wspiecia na palce siedzac 20-20-20-20
5) Wyciskanie sztangi zza głowy 12-10-8-8
6) Unoszenie hantli bokiem 12-10-8-8
7) podciąganie sztangi do brody 10-10-8
8) szrugsy ze sztangą 12-12-10-8
i słyszałem ze powninno sie cwiczyc kazda partie arz w tygodniu.. a inni mówia ze jak miesnie małe.. to szybciej sie regeneruja i mozna weicej niz raz.. a inni mówia ze tylko raz... i juz sam niewiem... pomocy.. prsze o dokłade wyjasnienie.. i czy dieta jest potzreba.. odzywki konieczne..?? a czy lepij kreatyne wziasc teraz czy poczekac z pare meisiecy.. ebde wdzieczny..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3141
Plan może być wedlug mnie.Ćwicz partie mięśniową raz w tygodniu, dobrze sie regenerują mięśnie a co zatym idzie są lepsze efekty.A co do kreatyny to słyszałem że można ją brać po roku ćwiczeń na siłowni ale nic sie nie stanie jak ją weźmiesz teraz.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1028
Z tego co mi wiadomo to kreatyny na poczatku nie ma sensu brac, ponieważ jesli zaczynasz to miesnie rosna ci szybko, a szybkosc ich wzrostu nie zwiekszy sie(w niewielkim stopniu) nawet jesli bedziesz bral kretke. Poleca się ją po roku ponieważ po roku sumiennych, zaplanowanych ćwiczen mięsnie przyzwyczaja sie do wysilku i rosną wolniej, a kreatynke bierzesz po to aby mięsnie zaczely szybciej rozrastać się. Co do okresu regeneracji to w atlasie jest fajna tabelka http://www.kulturystyka.pl/atlas/ i tam masz rozpisane orientacyjne czasy regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
planu nie mam czasu oceniać, ale co do tej kretki to ja bym walił jakiegoś stacka jakbym teraz zaczynał, nie ma co czekać, po coś się ćwiczy.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jak długo już trenujesz?

Daj więcej o tym, co robiłeś dotąd.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
jestem po ogolnorozwojówce z miesiac... i dopiero aczynam przygode z siłka.. i chcem cwiczyc na amse.. niezamało raz w tygdoniu kazda partie?? jestem pozcatkujacy.. efektów keidy mozna sie spodziewac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090


Spróbuj tego

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
a czy ten trening cos pomoze.. niezamało cwizcen?? i na treningu na amse mozna w jeden dzien tyle parti.. i tak zcesto.. jak zaczne go stosowac to cos to da??? prosze o wypowiedz ludzi którzy sie znaja..;)(michail) ty tez sie wypowiedz..plizz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
na masie powinno się wykonywać mało ćwiczeń , mało powtórzeń dużymi ciężarami....treningi powinny trwać max 1h 15min...ważna jest regeneracja mięśni bo własnie wtedy mogą się prawidłowo rozwijać

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
trening który polecił ci Michail jest dobry i możesz go śmiało stosować takie jest moje zdanie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 198
oki zacze go stosowac dzieki wam;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejność - czy to ma jakies znaczenie

Następny temat

jak szeroko nogi na przysaid???

WHEY premium