SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

martwy ciąg - wielkość talerzy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 642
Witam. Cwicze na siłowni jakieś 6 msc (w tym 5 msc splitem jednak za każdym razem 3 x w tyg robię przysiady łydki i brzuch). Mam tutaj pyt dotyczące MC. Generalnie robię go krótko od około 3 tyg i na niskich ciezarach (4 seria do 60 kg) ( w siadzie
mam np 90 kg ).

Zauważyłem jednak że lepiej mi się go robi na mniejszych talerzach (10kg ) gdzie po prostu niżej schodze i dodatkowo pracują uda. Mam nadal mniejsze talerze z zakladac c ży jednak lepiej mc robić na tych większych,, płyciej

2 pytanko
Lydki - przy średniej intensywności można 3x w tyg robić? (,to samo brzuch )

3 w siadze ( i ogólnie np wyciskanie) lepiej dokładać ciężar i robić bardziej dynamicznie czy z mniejsZym ciężarem ale wolniej podnosić i w przysiadzie niżej schodzic ?
Mówimy tu o ćwiczeniach na mase
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Możesz robić na nieco większych talerzach martwy ciąg spokojnie. Ważne jak wykonujesz technicznie

Łydka 3 razy to już sporo optymalnie 2 razy wystarczy podobnie z brzuchem

Faza pozytywna dynamiczna negatyw kontrolowany z określonym tempem dokładasz ciężar dopóki zachowujesz tempo ćwiczenia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuję pomocy !

Następny temat

trener personalny

WHEY premium