SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marna przyszłość Olimpu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Droga jest czysta, farmaceutyczna, krystaliczna, mikronizowana glutamina - jeden ze składników glutarolu oraz droga jest technologia tabletki o odpowiednich właściwościach farmakodynamicznych. Sonbaty, nie wiesz tego, że żadna z tabletek, jakiegokolwiek suplementu, żadnej z obecnych legalnie na rynku odżywkowym firm, oprucz Inco, Multipower i Olimp, nie przeszła badań farmakodynamicznych...? Takie badania są za...rembiście drogie i podnoszą cenę produktu finalnego. Niewielu producentów może sobie na nie pozwolić. To oznacza, że wciągasz tabsy swojego ukochanego Nutrenda, a nie wiesz, czy cokolwiek z nich się przyswaja!
Teraz cena glutaminy olimpowej spadnie, gdyż wprowadzamy kapsy i proszek...!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Szczerze mówiąc wątpię żebyś znał wszystkie ruchy każdej z firm na naszym rynku i o każdej wiedział jakie badania przeszła, zwłaszcza że jeśli firma jest np. niemiecka i produkty wprowadzała kilka lat temu to badania odbywały się pewnie w kraju macierzystym firmy. Ale ponieważ nie mam możliwości sprawdzić takich rzeczy (jakie badania przeprowadza Olimp a jakie inne firmy) to nie ma sensu się o to dochodzić.
Z tą super technologią Glutarolu też bym polemizował, ale tak jak mówię nie ma możliwości takich rzeczy sprawdzić więc w zasadzie możecie tu powiedzieć cokolwiek o różnych badaniach.
Ale skoro np. w USA bardzo dobrą glutaminę renomowanej firmy, nie gorszej niż Olimp (np. Prolab) można kupić za ok. 100-120 zł za kg w detalu to cena 800 zł za mieszankę glutaminy (najdroższy ze składników), peptydu i sorbitolu jest jednak trochę przesadzona. A czy nowe glutaminy Olimpu skoro będą tańsze to nie będą przechodzić tych skomplikowanych badań?
A Nutrend wcale nie jest moją ukochaną firmą. W zasadzie nie używam tej firmy, najwyżej okazyjnie coś sobie kupię. Uważam że są lepsze, ale parę produktów jest warte swojej ceny a najeżdżanie na nią tylko dlatego że jest czeska może być dobre w przypadku laika, który odróżnia odżywki po kraju ich pochodzenia (Polska, Czechy = lipa, USA = the best), a nie w przypadku człowieka nauki.

SONBATY

Zmieniony przez - SONBATY w dniu 2003-01-18 09:36:05

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Sonbaty z tym 1 kg za 100 zeta to przesadziłes z deczka))))
oczywiscie takie okazję ..pewnie sie trafiaja ale tylko na targach i przy wyjatkowych promocjach,kiedy to podejrzewam firmie(jakiejkolwiek) zalezy na sprzedazy nawet po kosztach.z tego co mi wiadomo olimp na jakis czas robi promocje ..tylko poto aby dac mozliwosc zakupu naprawde dobrego towaru dla wszystkich.

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18213
Odwiedziłem dwie popularne strony internetowe w USA oferujące odżywki, i choć nie znalazłem 1kg glutaminy za 100 zł to glutamint takie jak
Kaizen 1000 gram, Prolab 1000 gram, EAS 1000 gram, Labrada 1000 gram i AST 1200 gram można kupić za mniej niż 50$. No jeśli Olimp wypuści glutamine w takich cenach to będzie rewalka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Masz rację Bigger, glutaminę 1kg Prolabu można było kupić za 30$ na Night of Champions. Jak byłem na Fibo to wydawało mi się że tam są tanie suplementy, ale kiedy pojechałem w Niemczech do jednej z firm i zobaczyłem to samo jeszcze o 50-60% taniej to mogę sobie wyobrazić po ile oni kupują np. glutaminę. Ale nie ma co dalej drążyć tego tematu, nie ulega wątpliwości że jeśli chodzi o sprzedaż to Olimp jest w tej chwili nr 1 w Polsce a jeśli nowe produkty będą w atrakcyjnych cenach to będzie ok.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Oj Son, chłopie - widzisz, widzisz...- teraz przekonujesz mnie, że mówisz o rzeczach, o których nie masz dostatecznego pojęcia! Posłuchaj: targi i zawody (tzw. wystawiennictwo) jest elementem reklamy i marketingu. Tutaj można sprzedawać produkty dużo poniżej kosztów własnych, gdyż "stratę" kalkulujesz jako koszt wystawiennictwa, czyli reklamy!
Ale ja, na prośbę Prezesa, wyłączam się już z dyskusji handlowych. Jestem farmakologiem, nie handlowcem, i na takie rozmowy szkoda (jak to określił Prezes) mojego cennego czasu. W tych kwestiach, odpowiadać będą spece z działu handlowego Olimpa.
Pytałeś, Son, skąd znam kulisy technologiczne firm zagranicznych? Otóż, przez ok. 8 lat pełniłem funkcję konsultanta w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej. Ta instytucja opiniuje i zatwierdza programy wspomagania dla Związków Sportowych. Musiałem zapoznać się z technologiami po to, aby móc oceniać jakość preparatów oferowanych przez firmy i właściwie doradzać w kwestii wspomagania w tzw. sporcie wysokokwalifikowanym.
Son, na twoje pytanie o serwatkę i wilgotność produktów sypkich odpowiem Ci dzisiaj, trochę później - muszę zerknąć do "mądrych" książek - nie pamiętam "z głowy".

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ok. kończymy dyskusję. Ja w każdym razie też odwiedziłem sporo firm w Europie (Niemcy, Holandia), wiem jakie są ich ceny na export, jeżdżę po targach i na pewno na targach nikt nie sprzedaje poniżej kosztów.
Olimp zresztą też wystawia się ciągle na jakichś zawodach i w najlepszym wypadku sprzedają po cenach hurtowych.
Wiem oczywiście że masz ogromne pojęcie o technologiach, chodziło mi bardziej o to ze nie znasz każdego produktu kazdej firmy jak był produkowany.
Czyżby Prezes Sportatut tez w wolnej chwili studiował forum?

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5693
morze to bigger


Każde kliknięcie w prawym dolnym rogu tej wypowiedzi
przyczyni się do rozbudowy SPGDNK -specjalistycznej poradni ginekologicznej dla nadużywających koxu : ]

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nikt z olimpa nie występuje na forum pod pseudonimem. Oficjalne stanowisko firmy podpisywane jest: "OLIMP". Prezes nie ma na to czasu, ale v-ce Prezes śledzi forum dość wnikliwie.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5693
jeśli tak to się morze podlirze troszke i dostane jakiś rabacik

po ostatnich obnirzkach cen i nowych produktach zaczołem polecać olimp znajomym ( szczegulnie te nowe kreatynki ) ale cięzko mi idzie przekonanie ich ze warto :<

Każde kliknięcie w prawym dolnym rogu tej wypowiedzi
przyczyni się do rozbudowy SPGDNK -specjalistycznej poradni ginekologicznej dla nadużywających koxu : ]

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Głuchowski jest prawdziwy?

Następny temat

D.Szukala - WITAM !

WHEY premium