SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marna przyszłość Olimpu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 80672
Bim- dostałeś mojego maila?
BTW- Sławek jest tutaj fachowcem piszącym w dziale Olimpu i dla Olimpu, a
przy okazji pomaga nam swoją olbrzymią wiedzą. Chwała mu za to.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Nutrifarm
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 9764 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23537
Panowie, jeszcze raz z pełną stanowczością i odpowiedzialnością powtarzam: w amerykańskich preparatach kreatynowych znaleziono sterydy anaboliczne!!!
Bim, człowiek, jak ja, który jest pasjonatem jakiejś dziedziny, szuka w życiu takiego rozwiązania, które pozwala mu zarobkować w branży, na której zna się najlepiej. Czy bardziej szlachtneym byłoby, gdybym zawodowo kopał węgiel w bidaszybie, a hobbystycznie pisał o wspomaganiu!? Może szlachetniejsze, ale nieracjonalne. Dla czego uznajesz za złe, że źródłem utrzymania mojego i mojej rodziny jest praca, którą najlepiej lubię, na której znam się najlepiej i w której wykonywaniu kształciłem się całe ćwierćwiecze. To nie jest tak, że ja piszę pod dyktando Olimpa. Mój udział w rozwoju firmy jest partnerski - piszę dla siebie. Jestem współkreatorem produktów - nie wciskam nikomu kitu, tylko w zespół z innymi fachocami Olimpa, tak dobieramy substancje aktywne z rynku surowcowego i wdrażamy takie produkty, które są w stanie gwarantować konsumentowi maksimum satysfakcji. Na tym polega długofalowa strategia rozwoju firmy - nie "byle gu...no" i maksymalny zysk, tylko najwyższej klasy produkt i zaufanie kinsumenta!
W twoim poście, Bim, wyczuwam typowo plską mentalność: "nie ważne, aby wszystkim nam powodzilo się dobrze - ważne, aby sąsiadowi powodziło się gorzej"! Wydaje mi się, że po prostu starałeś się być bezinteresownie nieuprzejmy, a nawet uszczypliwy. Jeżeli masz jakieś konkretne zarzuty, co do rzetelności upowszechnianych przeze mnie informacji - napisz - pogadamy. Jeżeli natomiast, w kolejnych postach zamierzasz być jedynie niegrzeczny, nie pisz wogóle, bo tutaj koledzy pragną się czegoś konkretnego dowiedzieć, a nie uczestniczyć w pyskówkach!

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Nutrifarm
Ekspert
Bim, jeszcze jedno, nieuważnie przeczytałeś całą dyskusję. Tzw. "wpadki" Głuchego i Strzelińskiego nie miały nic wspólnego ze sterydami, ani dopingiem wogóle. Dla tego napisałem, że kontrola antydopingowa stała się narzędziem walki o miejsca na podium. Dla tego też obie sprawy znajdą finał w sądzie, a przed ogłoszeniem ostatecznych werdyktów, nie czuję się kopetentny do upowszechniania szczegółów.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Nutrifarm
Ekspert
Doktorek, jeżeli uważasz się za takigo speca, który posiada taką wiedzę i kompetencje, które uprawniają Cię do mojej weryfikacji, to Ci odpowiem...!
W badaniach niemieckich (Lipsk 2000), przeprowadzonych z użyciem radioaaktywnego izotopu węgla C14, a więc najbardziej wiarygodnych, bo fizykalnych, dowiedziono, że pdawanie L-karnityny w dawce 1000 mg przez okres 3 tyg prowadzi do 70-cio procentowego wzrostu zużycia kwasów tłuszczowych. To pozwala domniemywać, że nawet przy diecie normokalorycznej i przeciętnej aktywności ruchowej, długotrwała suplementacja L-karnityny powinna redukować poziom tkanki tłuszczowej.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 858 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6210
Tak czytalem o badaniu w ktorym podawano kurczakom l-karnityne w duzych dawkach i powodowalo to w przeciagu bodaj trzech tygodni spadek tkanki tluszczowej o 30 % i wzrost masy beztluszczowej.Niestety u ludzi nie wyglada to tak różowo.Poruszylem ten temat w dziale doping wypowiadal sie na ten temat Ed I X-VENOM-X , tym ktorzy ich nie znaja powiem ze sa to autorytety zarowno pod wzgledem teoretycznym jak rowniez praktycznym.Ten ostatni stosował dawki rzedu 3000-4000mg i stwierdził ze efekty byly marne i niewspółmierne do wydanych pieniedzy.

Co Pan na to Panie Ambroziak ?
I jeszcze jedno pytanie -ja stosujac kiedys l-karnityne Olimpu zauwazylem na treningu oprocz wzrostu sily (dawki 1000mg dziennie na 95kgwagi) straszny power po prostu dostawalem kompletna "śrubę" i cwiczylem po 2godz
z kilkusekundowymi przerwami jak po thermogeniku-czym to tlumaczyc? inni moi znajomi nie mieli takich objawów.

marcopolo

Zmieniony przez - marcopolo w dniu 2003-01-29 14:36:40

Zmieniony przez - marcopolo w dniu 2003-01-29 14:37:31

Zmieniony przez - marcopolo w dniu 2003-01-29 14:38:45

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 88360
co do L-karnityny to ja roowniez takie cos mialem...po miesiacu zauwazylem lepsza rzezbe (wtedy nie wiedzialme co to dieta) i troszke wzrost wymiaroow..ale maly (podejrzewam ze byl spowodowany nie tyle L-karn..co tym ze nie dlugo trenowalem)

ale takiego kopa rzeczywiscie zauwazylem...

ehhh jak sobie przypomne te treningi na biceps po 16 serii z 15 powtoorzeniami ehhh...ze ja mialem sily na drugi dzien robic plecy robic po tyle samo serii....masakra

Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/ 
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/

^/^/^/^/^ " Latwo Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc " ^/^/^/^/^

Pozdro/

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 80672
Po l-karnitynie branej przed treningiem również zaobserwowałem odczuwalny wzrost siły i "powera" podczas ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SONBATY ATLETA.PL
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11476 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94164
Może Olimp dodaje do karnityny efedrynę

SONBATY http://www.atleta.pl 

sonbaty http://www.atleta.pl

członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 88360
heh ja mialem ta do "cyckania" i musze przyznac ze miejscami byla naprawde gorzka - czyzby feta ? zartuje..

Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/ 
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/

^/^/^/^/^ " Latwo Jest Osiagnac Sukces, Trudniej Na Niego Zasluzyc " ^/^/^/^/^

Pozdro/

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 858 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6210
Albo Amfetamine , boze az strach sie bać