SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marceliono// masa i sila// chudzi mogą isc na ryby %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
No ja wiem ze jestes wiekszy odemnie ,ale to foto i tak klamie

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
moze troszke ale w takiej spince mnie jeszcze nie widziales wiec nie badz taki pewien

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
dobry patent,

uzyskać przedramie wielkości uda - tego jeszcze nie grali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Koorwa jak to nie widzialem jak ty wszedzie gdzie jedziemy to tak stoisz?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
pewnie,że fotka kłamie.bo w realu mniejszy jesteś albo tak faktycznie do***ałeś przez te 3 miechy

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
taki efekt jak sie zrobi przedramiona na przod

owna- wypraszam sobie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] od pamietnych wakacji z przed 2/3lat (no nie az tak pamietnych) smiales sie z jarkiem ze jak stoje to zakladam reke na reke, od tamtej pory zapamietalem to sobie i juz tak rak nie ukladam chyba ze robie fotke na sfd na ktorej chce dobrze wyjsc od pamietnych wakacji z przed 2/3lat (no nie az tak pamietnych) smiales sie z jarkiem ze jak stoje to zakladam reke na reke, od tamtej pory zapamietalem to sobie i juz tak rak nie ukladam chyba ze robie fotke na sfd na ktorej chce dobrze wyjsc od pamietnych wakacji z przed 2/3lat (no nie az tak pamietnych) smiales sie z jarkiem ze jak stoje to zakladam reke na reke, od tamtej pory zapamietalem to sobie i juz tak rak nie ukladam chyba ze robie fotke na sfd na ktorej chce dobrze wyjsc [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

vena- pare kg poszlo w gore no ale mozesz az tak dobrze nie wygladam

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
u mnie takie coś nic nie da

bo przedramienia brak

ile w czajniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
to zalezy o jaki czajnik pytasz, jesli o kuchenny to 2l pomiesci jesli o reke to 44 bez 2mm albo juz 44. nie wiem dokladnie

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
łokufa, aż cieżko uwierzyć

to w ramieniu ile?

ale rosnąc zaczałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
chyba troche zle sie zrozumielismy, to w bicu mam tyle, w przedramieniu niecale 36cm

z tym ze rece olewalem do tej pory, tzn jak popatrzysz w dziennik to jak cos przepadalo albo czegos nie chcialo mi sie robic to cierpialy rece, teraz robie je 2 w tyg i 2 w tyg tez zaczynam robic przedramie. jako ze to sa partie ktore rosna najszybciej jak sie przykladam to jeszcze do***ia do konca cyklu.

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2010-03-27 20:21:58

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co by tu poprawić ;)

Następny temat

Proszę o pomoc w doborze ćwiczeń

WHEY premium