SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marbo ms-l002

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Marbo.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
chciałbym zapytać o ławke ms-l002 firmy marbo. 1. czy tą ławeczke żeby ćwiczyć to trzeba na stałe przymocować do podłoża. 2 czy jak zamontuje modlitenik i połże na nim sztange plus jakies 20 kg czy to nie pierdzielnie z ławeczka do przodu(oczywiście jak nie przymocowana do podłoża a ja nie siedze na laweczce?).3 czy jak ćwiczymy klate to czy stabilna jest tzn czy mozna runąć na bok. 4 ile ma wysokości gdyz sa rożne wersje na forumjedni mówią 53 cm inni 5o a jeszcze inni ze model 2012 przerobiony na 46 cm. mam 170 cm wzrostu i nie wiem czy bedzie ok dzieki jak ktos odpowie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ bono82

Ja mogę Ci polecić ławkę Tryton ma 50cm wysokości, jest bardzo stabilna podczas ćwiczeń.
Posiada 7 stopni regulacji kąta oparcia + skos ujemny i 6 stopni regulacji siedziska więcej niż w ławce Marbo.
Masz w niej możliwość montażu różnych akcesoriów takich jak modlitewnik, stacja na nogi, wyciąg czy też blokada na uda dzięki której będziesz mógł również ćwiczyć brzuch.
Ławka nie potrzebuje mocowania do podłoża nie przewróci się a ćwiczenia na niej są bardzo wygodne i pewne.

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/2/33



Dostaniesz od nas 5% rabatu na jej zakup, jeżeli jesteś zainteresowany ofertą podaj mi proszę swojego maila.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Ławka jest bardzo masywna oraz stabilna co sprawia, że nie wystąpi żaden z problemów o które pytałeś. Wysokość ławki wynosi 50cm, a Twój wzrost jest odpowiedni
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958367
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
do stefana z keltona. jestem zainteresowany waszym sprzetem za jak wyliczyłem 1066zł. mam pytanie ile rabatu moge dostac? czy na przykład transport gratis? jestem z zamościa mój mail [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ bono82

Witam Panie Pawle przesłałem na podanego maila zapytanie w sprawie sprzętu.
prosiłbym o kontakt mailowy ze mną, ustalimy wszystkie szczegóły.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Bardzo dobra lawka, polecam, mam ja juz dobry rok, i jest taka jak na poczatku, czyli stabilna. :)

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrobić siłownie?

Następny temat

PODARUJMY DZIECIOM 5PLN cz3'

WHEY premium