SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam pytanie !?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


mam pytanie czy jak biore antybiotyki i witaminy to bedzie to sprzyjało szybszemy wyrzeźbieniu mojego ciała? z góry dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
wiesz tak samo niby glutamina zwieksza poziom hormonu wzrostu a kulturysci którz ją jedzą nie rosną w góre

Btw , wes zbilansuj sobie diete i ułuz porzadny trening , a bedziesz wiekszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
A antybiotyki bierzesz bo jesteś chory czy jak??

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tzn wiesz mam zapalenie krtani ale nie mam goraczki tak wiec biore antybiotyki zeby tylko krtań wyleczyć ale myśle ze dzięki nim mięśnie szybciej sie wykształcają ( OCZYWIŚCIE TO MOJE SPOSTRZEŻENIA!!!) tak więc nie polecam brać antybiotyków bez przyczyny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Dziwna teoria

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Antybiotyki osłabiają organizm przez co wydaje mi się że raczej szybciej możesz spalić mięśnie niż się wyrzeźbić

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
antybiotyki??? moja mama była na sterydach ale antybiotyki??? Co dokładnie bierzesz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Kolega chyba spojrzał na Mariusza Pudzianowskiego który dobrze sie spisywał na zawodach z serie ,, SuperSeries '' w Moskiwie ,, Mowił ze jedzie na antybiotykach i ze jest osłabiony '' ale mimo tego udegrał udany wystep

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i to zdziwko Panowie :D Forcid i apo naproxen i po tych lekach masz wszystko co potrzebne i najważniejsze dla organizmu :D + witaminki i sie jest silnym i zdrowym :D a tak apropo to macie jakis sposob zeby urosnac z pare cm ale bez sterydów :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
pare cm - w góre czy w szerz ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w góre :)na szerz tez mozesz podac :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc potsebna :)

Następny temat

THC- a trening

WHEY premium