SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam amino mam bialko kiedy jedno kiedy drugie?:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
witam 3 razy w tygodniu robie trening silowy obiegówke i 2 razy w tygodniu cardio(interwaly).
Kupilem bialko 80tke kreatyne i aminokawasy olimpa. Przed silowym i pzred cardio jem typowy przedtreningowy posilek czyli wegle i bialko po treningu chce zazywac kreatyne i teraz po silowym lepiej aminokwasy czy bialko, a jak po kardio? aminokwasy lepiej czy bialko? wydaje mi sie ze po silowym lepiej odrazu lyknac bialko a w dni w ktore biegam lyknac z rana przed i po treningu amino, co mysliscie? dzieki z gory za odpowiedz

rzeźba koksie rzeźba

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
mysle ze bardzo dobrze robisz :) białko po siłowym a bcaa przed, w trakcie lub po biegach :)

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5490
jak masz bcaa to przed i po trenie 1g/10kg masy ciała, jeżeli chodzi o białko to przede wszystkim używaj jako uzupełnienia diety, po trenie ważne jest dostarczenie węgli z białkiem bo taki zestaw szybciej uzupełnia glikogen niż samo białko, zjedz do tego np 2 banany lub zmiksuj porcję białka z owsianymi i będzie ok

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 237
dzieki :)

rzeźba koksie rzeźba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Multipower Hyper Mass 3000

Następny temat

Które suplementy polecacie z nadciśnieniem??

Wiecej