SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 16 lat i mam chyba żylaka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
Witam

Mam 16 lat i chyba mam żylaka na lewej nodze ok 10 cm pod kolanem.
Proszę o pomoc i rade co mam z tym robić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 169 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17370
chyba mam żylaka na lewej nodze

Do lekarza z tym, nie masz pewności więc nikt ci nie doradzi.

Zmieniony przez - Chilihead w dniu 2008-07-25 11:20:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
Wiem pójdę ale chciałbym się dowiedzieć czy w takim wieku to możliwe?? A jak tak czy operacja czy może jakieś maści??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
Jeżeli masci to tylko od lekarza musisz isc... Pewnie ze to mozliwe przetrenowałeś sie i pękło Ci jakies naczynko. Ale idz do lekarza to bedzie OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A czego powinienem unikać i może są jakieś ćwiczenia albo pozycje korzystne w tym stanie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21546 Napisanych postów 71012 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574845
Być może tao bardziej widoczna żyłka, niekoniecznie żylak.
Najpewniej udać się do lekarza żeby potwierdzić / zaprzeczyć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
oki fenks a czy to możliwe jeśli mam 16 lat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21546 Napisanych postów 71012 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 574845
Teoretycznie wszystko jest możliwe.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A czego powinienem unikać i może są jakieś ćwiczenia albo pozycje korzystne w tym stanie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
O żadnym stanie pisać nie możesz jak nie wiesz co dolega.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
oki wielkie dzięki a jakieś rady bo dopiero za dwa dni mogę iść do rodzinnego ponieważ ma urlop
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaz a rozstepy ....wejdz !!!

Następny temat

Ospa?

WHEY premium