SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam 16 lat i chce byc napakowany

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12
Witam mam 16 lat wzrostu 172cm 67kg. Chciałbym w szybkim czasie powiększyć i wyrzezbić mięśnie , moze jakies porady jakie odżywki albo inne pomysły dodam ze mam tylko jedna nerke
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3852 Napisanych postów 45068 Wiek 85 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338282
Żadnych odżywek narazie. Trening znajdziesz w tematach podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2123 Napisanych postów 6085 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 128818
a SZYBKO to sobie możesz krzywdę tylko zrobić !
to jest sport wymagajacy cierpliwosci i czasu ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12
A kreatyna / białko mogę zażywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 58 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1970
geniusek
A kreatyna / białko mogę zażywać ?

Dostałeś wyżej odpowiedź
Na początku i tak będziesz miał szybkie postępy jeżeli przyłożysz się do treningu i jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 13822 Napisanych postów 123802 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1415306
Szybko to jest 3-4 lata. W rok nie zrobisz sylwetki życia

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 20 Wiek 19 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 511
Jak zaczynałem treningi też szukałem sposobu na szybkie zbudowanie umięśnionej sylwetki. Po bodajże 2 tygodniach treningów, chciałem w siebie władować każdy możliwy suplement jaki znalazłem w internecie, mimo że nie odróżniałem nawet kreatyny od białka, byłem przekonany że proszek magicznie powiększy mięśnie. Krete zacząłem brać po roku ćwiczeń, a to i tak moim zdaniem za wcześnie, bo progres zwolnił, ale jeszcze idzie. Cieszę się, że z niczego wtedy nie korzystałem, bo myślenie o odżywkach z tak małym, lub brakiem stażu jest co najmniej głupie. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale tak jak kolega wyżej napisał, pierwsze miesiące z odżywkami czy bez będziesz miał stosunkowo szybki progres. Zadbaj o odpowiedni trening i dietę, a tylko spotęgujesz efekty.

Zmieniony przez - WaRanX w dniu 2019-03-06 20:27:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

nutlove