SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

male ciezary

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
Witam. Jestem po rocznej kontuzji i chce zaczac za miesiac silke od nowa. Jednak ciagle mam fizjoterapie bo nadal odczowam niewielki bol w barkach ktory niebawem przejdzie . Wiec bede musial robic klatke i barki malymi ciezarami i reszte srednimi a po miesiacu dolacze odrzywki. I tu moje pytanie: czy bedzie mialo to jakis sens malymi ciezarami ( czy beda jakies efekty )bo zawsze robilem ciezarow na 90% i nie wiem jak to bedzie z malymi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12990
Najpierw to zapytaj lekarza czy możesz już zacząć siłownię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
efektów nie będzie żadnych, ale po co ryzykować kolejną kontuzją,
najlepiej to poczekaj aż kontuzja całkiem się wyleczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
moj terapeuta powiedizla ze moge juz zaczynac powoli trening tylko z stosunkowo malymi ciezarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
ile masz zamiar wchodzić na te ciężary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
przy barkach bardzo uważaj. mały ciężąr stosuj a sztangę opuszczaj nie dalej niż do linii uszu. Podciąganie wzdłuż tułowia sztangi też bardzo obciąża barki więć uważaj. Prawidłowa technika pozwoli unikać kontuzji.

"Bóg daje orzechy, ale ich nie rozgryza."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
to zalezy od tego jak beda moje barki reagowaly na zwiekszajacy sie ciezar. Wiem ze technika bardzo wazna i ze z niektorych cwiczen bede musia zrezygnowac ale ciekawy jestem czy beda jakies efekty z tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dwie sztangi to nie jedna-Siła (TS)/Gruby i Raptacz

Następny temat

plan na mase do oceny (ektomorfik)

WHEY premium