SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

malay tiger -srodki

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Mowisz o niskich flakonach, jesli tak to powedz kto, moze byc prv.. ciekaw jestem, poki co t odosobniony przypadek, jesli bylo by kilka osob na forum to co inego, moze byc spowodowane srodkiem, ktory zostal uzyty na jakimkolwiek z etapow produkcji...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Też tak myślę, ale tak jak wspomniałem może sam się pochwali. Ja nie mam upoważnień, żeby podać z imienia, również na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
prowokacja i ściema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Nie musi byc sciema, ale jak mozna krytykowac towar na podstawie tego ze ktos jest alergikiem, no ludzie

a gdyby dostal silnej reakcji alergicznej na apteczna deke z organonu to tez bys mowil ze towar lipa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Dwie powyższe wypowiedzi są d****ne. Pomyśl chłopie czy pisałbym o alergii na środki u alergika? Sprawa dotyczy konkretnych środków i koniec. Nie ma ściemy nie ma prowokacji, nie ma rywalizacji handlowej bo to nie moja działka. A wy chłoptasie skoro macie z tego parę zeta, to zwróćcie pewnym osobom uwagę, że coś jest nie tak i niech się douczą, poprawią co trzeba. Każdemu powinno zależeć na dobrej jakości i użytkownikom i producentom. Chyba tu się zgodzicie? Dla mnie koniec dyskusji chcecie się truć to się trujcie i polecajcie swoim znajomym, szkoda czasu na moje prowokacje. Pewnie znów zła kalibracja maszyny to spowodowała, wystarczy podkręcić dwie śrubki i będzie git, a jak ktoś się przekręci to wyreguluje się trzy śrubki zamiast dwóch i też będzie spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Heh, ale ja tez mam to w dupie bo ani nie sprzedaje, ani nikomu nie polecam, tyle ze duzo znajomych bierze i nikt nie narzeka. a skoro napisales ze wywoallo to u niego "silna reakcje alergiczna" to do chvja pana twoj kolega jest ALERGIKIEM!!!!! jak do tego malaya dolewaja wyciagu z kopyt jelenia i u 200 osob jest ok a Twoj kolega ma silna reakcje alergiczna to znaczy ze ma uczulenie na kopyta jelenia i jest alergikiem! ****a no juz prosciej nie potrafie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5032
panowie interesuje mnie opinia na temat trenu z malaya.

no pain - no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5032
dzieki

no pain - no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2008 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23477
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razak, Clomid, Tamoxifen

Następny temat

Decaject 200, Eurochem, REAL czy FAKE?

WHEY premium