SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mala waga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1774
Napisz najpierw jaką diete stosujesz! tak za przeproszeniem jak moge się wtrącić.

Jak ja lubie przy sobocie iść na piwko po robocie

Wszystko trucizną jest i nic nią nie jest. O tym decyduje dawka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
dokładnie najpierw pospisuj to co jesz w ciągu dnia razem z porą spożycia

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 414 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9428
dorzuc odrazu godziny treningu

"Walcz by wygrywac"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
a więc śniadanie ok 7.30 - kanapki zupka mleczna .. jak najwięcej i jak najzdrowiej
potem w czasie lekcji szamie coś .. (2 kanapki .. batonik .. bółka itp) potem wracam z lekcji jem (tym razem mało zdrowo) hamburgera, hoddoga, zapiekankie zależy na co będe miał chętke)
ok 15 obiad (zupka kotlecik ziemniaczki surówka) potem (jeśli się nieucze) to ok 17 coź zszamie (zupke hot doga 3 poączki...) a jak się ucze to cały czas mam coś w mordzie. w ciagu dnia staram się jść jak najwięcej ryżu i kurczaków (no i pizzy:D) potem kolacja ok 19.20 ... z 12-18 kanapeczek .. kiełbaska .. w ogóle wszystko co wpadnie pod łape .. potem często zjem pizze ok 21.00 (podobno niepowinno się przed spaniem jeść) no i przd snem coś zchapie .. oczywiście jeśli akurat biore odżywki to tak jak mam w rozpizce ...
jeśli mozecie to mi pomóżcie
THX!!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
no i masz wytłumaczenie czemu dieta nie skutkuje :-/

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
a więc śniadanie ok 7.30 - kanapki zupka mleczna .. jak najwięcej i jak najzdrowiej JAKA ZUPKA, Z CZYM KANAPKI, ILE KANAPEK?
potem w czasie lekcjiTZN. O KTÓREJ? szamie coś .. (2 kanapki .. batonik .. bółka itp) potem wracam z lekcji jemZNOWU, O KTÓREJ? (tym razem mało zdrowo) hamburgera, hoddoga, zapiekankieJEDNEGO CZY WIĘCEJ, Z MACA CZY JAKIEGOŚ INNEGO? zależy na co będe miał chętke)
ok 15 obiad (zupka kotlecik ziemniaczki surówka)ILE ZIEMNIACZKÓW, SURÓWKI KOTLETA? JAKI KOTLET? potem (jeśli się nieucze) to ok 17 coź zszamie (zupke hot doga 3 poączki...) a jak się ucze to cały czas mam cośCOŚ CZYLI CO? w mordzie. w ciagu dnia staram się jść jak najwięcej ryżu i kurczakówKIEDY TY TO JESZ I ILE? JAKI KURCZAK? PIERŚ UDKO? PIECZONY SMAŻONY GOTOWANY? (no i pizzy:D) potem kolacja ok 19.20 ... z 12-18 kanapeczek .. kiełbaska .. JAKIE KANAPECZKI JAKA I ILE KIEŁBASY?w ogóle wszystko co wpadnie pod łape .. potem często zjem pizze ok 21.00 (podobno niepowinno się przed spaniem jeść)JAKA PIZZA Z CZYM I ILE? no i przd snem coś zchapie ..CO? oczywiście jeśli akurat biore odżywki to tak jak mam w rozpizce ...JAKIE ODŻYWKI? KIEDY I ILE?
jeśli mozecie to mi pomóżcie

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
ano niby tak .. moja ostatnia dieta polegała na maxymalnym obżeraniu się ... co nieskutkuje w ogóle ..
a skoro tak .. to jak by miał ktoś czas (i sie znał) to mógł mi by pomóc

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
ODPOWIEDZ NA PYTANIA POWYŻEJ

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
oki więc tak .. rano to niejestem nigdy głodny . więc zjem z 6 kanapek i bółke (z szynką .. mielonką itp .. ub serkiem wiejskiem .. ) w czasie lekcji czyli często na każdej przerwie .. coś szamie ..a skoro lekcje mam zazwyczaj od 8 do 14 to po lekcjach lece do bufetu po hemburgera czy hot doga .. ok 15 jem no niewiem .. kilka ziemniaczków .. kotlet zazwyczaj mielony o średnicy ok 17cm !! albo schabowy takich normalnych rozmiarów .. zupy to pełny tależ .. potem to jem naprawde wszystko co wpadnie mi pod łappyy !! często ide kupić kilka pączków, słodkich bułeczek, kurczaka z rożna (wszystkie częsci kurczaka.. udka, piersi ... zazwyczaj z rożna ..) na kolacje jem 12-18 kanapek z mięchem, dżemem .. i serkiem wiejskim !! do tego kiebacha (gotowana w wodzie) jakaś ślązka itp czasami od biedy z 2-3 parówki no i 21 czas na pizze ... uwielbiam hawajską .. (szynka ananas) najczęściej jem średnią .. no i przed spaniem jakaś bółeczka .. czy pączek ..
a ostatnio to brałem kreatynke i glutamine ..
wcześniej było to białko i kreatyna a jeszcze wcześniej węglowodany i kreatyna !! a obecnie zakupiłem już bcaa tylko myśle z czym połączyć !!
Dodać musze, ze 2-3 razy w tygodniu mam trening w kosza .. (ogólny) no i 4-5 razy w tygodniu ćwiczenia siłowe ( w tym 2 razy siłownia..)
to by było na tyle :D
Dzięki!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
..acha zważ na to ze mieszkam w internacie wiec niemam az takiej mozliwosci dobierania posiłków .. za to do domu jak w weekendy przyjezdżam do domu jakos niemam takiego apetytu

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o zupach?

Następny temat

Golenie a trądzik !??

WHEY premium