SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

makro się zgadza ale kalorie nie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
Witam, mam problem tzn konkretnie mówiąc, makroskładniki zgadzają się w 100% ale kalorie nie zawsze,staram się nie jeść codziennie tego samego, chociaż odrobinę urozmaicić dietę. Jestem na redukcji moje zapotrzebowanie to 2245kcal i czasami wyjdzie mi 2230, czasami 2250, nie jest to duża różnica, ale czy muszę wyrównać kalorie, czy może jeżeli makro się zgadzaja to ta różnica kalorii nie jest takim dużym grzechem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Daj spokój, 20kcal na dzień to żadna różnica. Podejrzewam, ze na tylu kaloriach odchyłki między kaloriami teoretycznymi (np. z opakowania), a realnymi będą większe;) Poza tym obliczone zapotrzebowanie to tez nie jest takie żelazne, pojdziesz do sklepu dwa razy zamiast raz i co? Juz trzeba więcej kalori pisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Z dieta na czuja spokojnie redukowalem w zadowalajacym tempie, a wahania to pewnie rzedu 200kcal mialem jak nie wiecej. Na poziomie amatorskim nie ma co sie przejmowac tak drobnymi roznicami.

Zmieniony przez - booolooo w dniu 2013-07-26 07:48:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nigdy nie zjesz idealnych porcji - a to pierś ma x gram mniej/więcej, a to łosoś jest bardziej tłusty niż poprzednio, czy zostanie Ci więcej resztek jajecznicy na patelni - także olej, zawsze będą groszowe wahania.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
Nie ma co się szczypać z każdą kalorią jeśli np zapotrzebowanie masz 3400 a jesz 2000 to jeśli nawet wskoczysz raz na jakiś czas te 200na + to i tak jesteś na minusie i to sporym. Czasem nawet w końcowych fazach redukcji gdy dopada nas stagnacja a deficyt jest już znaczny warto dorzucić trochę więcej aby dalej to ruszyło. Tak że luz ;D poza tym 20kcl to mają ze 2 pomidory których nawet nie ma sensu wyliczać ;D pozdro .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 467
Dzięki bardzo za odpowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie wraz z suplementem

Następny temat

2 pytania // Redukcja

WHEY premium