SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
mhm, mam mały problem, zaczęłam brać TLII+TSE od środy, problem tkwi w tym, że chciałam jeść te 3-4 posiłki dziennie, co 3-4 godziny, ALE nie mogę, tak mi hamuje łaknienie, że nie czuję głodu, jeśli już go poczuję, to wytarczą mi 2 kęsy czegoś i czuję się najedzona(za godzinę-dwie łaknienie się znowu pojawia). Nie jest ono jakieś straszne, że muszę zjeść,ale staram sie cos przegryzc z racji tego,ze i tak malo jem. Gorzej jednak jest, jak próbuję coś zjeść z rozsadku, żeby potem nie miec jojo jak przestane to brac:/ albo nie moge czegos zjesc, albo nie dosc,ze mam maly posilek ,to musze go jesc na raty. I w sumie nie wiem ,czy zmniejszyc TL II do 1 tabletki przed posilkiem,czy to odstawic. Wczesniej bralam samego TSE, i nie mialam tak. Owszem mialam mniejszy apetyt i pobudzenie,ale moglam zjesc jak bylam glodna.

happiness
freedom

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
hej. wiem ze moze to glupie pytanie a le co to jest to cos co bierzesz? pozdrwiam

alex

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
nie glupie:) napisalam skrotem :) thermo line II i thermo speed extreme

happiness
freedom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35
dzieki :) (zero myslenia z mojej strony...),niestety nie potrafie tobie pomoc ale mam nadzieje ze znajdzie sie tu ktos kto wie co tobie doradzic.powodzenia!

alex

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Sama sobie odpowiedziałaś :). Zredukuj ilość spożywanych termogeników.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
no to miło:P

happiness
freedom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
TEŻ TO BRAŁAM!! po thermo speed extreem czułam troche stany depresyjne ale wiesz nie myslałam zeby to łączyc? ja nie miałam mniejszczego apetytu ani po jednym ani po drugim ale łaczenie moze ma snes. Ajak z oczami nie widzisz torche gorzej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
hm, moze troche. dzisiaj poszlam ze 2h po przyjeciu tabl. do sklepu , jak zapytalam o cos sprzedawce, to ogarnelam sie, ze bardzo dziwnie to zrobilam, nie wiem jak to okreslic, jakbym poszla tam nacpana albo cos. ja polaczylam, jak ktos liczy na bardzo sladowe ilosci jedzenia to jak najbardziej, ale zaznaczam ,ze NIE warto:P bo potem wrog JO-JO wpadnie:P ja walcze ze soba i probuje jesc;P od jutra zmniejsze dawke i zobacze czy to samo bedzie, czy mniej:P

happiness
freedom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 404 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1292
masz racje nie ma co ryzykowac bo jo jo czeka. Uważaj tylko z oczami bo mi strasznie wzrok poleciał i chyba przez to ale podkreslam chyba. Teraz biore bio cla z zielona herbata nie wiem czy to kiedys brałas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
biore bio cla ale zwykle

happiness
freedom

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciał bym przytyć.Kto pomoże z dietą?

Następny temat

Wycieczka a dieta, PILNE

WHEY premium