SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mały dylemat i prosba o pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1101
Witam,mam takie pytanie do was,konczy mi sie teraz cykl i chciałem zmienic sobie trening i mam do was takie pytanie,czy na klatke najlepsza sa sztangielki,mam treaz taki trening w ktorym wyciskam tylko sztangielki na ławce skosnej w gore,na ławce płaskiej wyciskam sztange i puzniej przenoszenie sztangielka za głowe no i rozpietki.
W zwiazku z tym mam pytanie dotyczace czy trening na klatke samymi sztangielkami byłby lepszy od powyrzszego a mianowicie chciałóbym aby wygladał tak:
-wyciskanie sztangielek skos w gore 12,10,8,8
-wyciskanie sztangielek ławka pozioma 12,10,8,8
-( i tu chciałbym zebyscie mi doradzili, nie jestem pewien czy dac wyciskanie sztangielek skos w dół,czy tez przenoszenie sztagielka za głowe,jezeli ma to byc przenoszenie sztangielka cwiczenie bedzie wygladac nastepujaco)
-przenoszenie sztangielka za głowe 10,10,10,10
(a jezeli wyciskanie sztangielek zobił bym analogicznie do powyrzszych cwiczen czyli tak)
-wyciskanie sztangielek skos w dół 12,10,8,8

Chciałbym zaznaczyc ze nie zalerzy mi na tym ile wyciskam na sztange-dlatego jezeli tylko w cwiczeniach sa lepsze sztangielki to chciałbym zmienic moj trening,chciałbym abyscie ocenili to wszytko i wypowiedzieli sie, co wy o tym sadzicie.

W sumie nie ma sensu zakładac nastepnego postu dlatego tez tutaj zamieszcze moje drugie pytanie
A mianowicie chodzi mi o to abyscie mi podpowiedzili jakim programem cwiczyc cztery razy w tygodniu, dotychczas cwiczyłem trzy razy a w poszczegulne dni cwiczyłem nastepujace partie miesni:
-poniedziałek-klatka, triceps
-sroda- plecy, biceps
-piatek- barki, nogi
no i włąsnie chciałbym zebyscie mi napisali jak to ma wygladac w treningu czterodniowym(pn,wt,czw,pt)
No....to chyba by było na tyle, czekam na odpowiedz
pozdro

http://eurobarrekasa.blogspot.com/

Można zarabiac w necie :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 665
Trening na klatke samymi hantlami może być, sprawdź czy ten trening na Ciebie działa bo na niektórych działa najlepiej sztanga a na innych hantle(ja np. ćwicze już od długiego czasu hantlami i widze dużo lepsze efekty niż przy treningu sztangą) Co do ćwiczeń prponował bym Ci następujące
1- Wycisk hantli na skosie (progresja)
2- Wycisk Hantli na płaskiej (progresja)
3- rozpietki na płaskiej lub skosie( możesz zastąpić to przenoszeniem za głowe ale polecam rozpiętki)

Jeśli chodzi o trening 4dniowy to może spróbuj taki:
pn: Klatka, biceps
wt: Barki
śr: wolne
czw: Plecy, triceps
pt: Nogi
nd: wolne

nie napisałeś nic o sobie, jeżeli masz krótki staż trening trzeba będzie zmienić.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1101
no tak nie nie napisałem o sobie,cwicze 4 miesiace..no to chyba starczy

http://eurobarrekasa.blogspot.com/

Można zarabiac w necie :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość przedramienia - jak powiekszyc?

Następny temat

Problem z barkiem :(

WHEY premium