SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mało jem dużo cwicze... gdzie ten kaloryfer?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
Mam taki problem.. chce se wyrzezbic zarombisty brzuch. dziennie robie 3-4 ABS 8 min + jak sie chce a6w tak od miesiaca. Wczesniej tez juz cos cwiczylem na brzusio ale nie tak intensywnie. Od jakiegos czasu (1-1,5 tyg) te cwiczenia mnie nie mecza za bardzo ale tez efektow nie widze. Mam 175 wzrostu i 56 kg , brzuch srednio wyzezbiony, duzo biegam, jestem bardzo sprawny ... tluszczu juz chyba nie mam no i... mało jem. Wydaje mi sie ze w tym problem ale nie chce miec za duzej masy (chce wygladac jak Bruce Lee ;] ) Mam jakies bialko jesc czy cos? Albo to taki okres ktory minie za jakis czas i dalej to ciagnac? Co robic Ludziska?!

No risk - no fun

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65


tak to narazie wyglada

No risk - no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 465


Gościu, ty nie masz wogule mięśni brzucha... dlatego tak to wygląda. Jak chcesz wyglądać jak bruce lee to musisz z rok robic mase, złapiesz kilka kg, potniesz to ładnie i wtedy może bedziesz zbliżony do bruce lee. A on mimo twojego błędnego przekonania swoją mase miał. Z tego co tu widze ty jej nie masz wogule, wyglądasz jak niedożywione dziecko z oświecimia. Pozatym masz niedowage 1kg kg mniej i sie łapiesz na leczenie(to nie atak w twoim kierunku lecz stwierdzenie faktu), musisz sobie to uświadomić i to ma Cie motywować do treningów.

Żeby mieć "kaloryfer" musisz go pierwsze "wybudować" aa potem palić tłuszcz i go odsłonić. A ty probujesz tutaj odsłonić coś czego nie ma. A pozatym ABS to nie sposób na palenie tłuszczu z brzucha. Czytaj artykuły z tego forum, dużo sie można dowiedzieć.

Zmieniony przez - MET_RX w dniu 2010-08-03 03:37:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nabierz masy mięśniowej a potem rzeźb zacznij jeść poczytaj 10 wskazówek a po jakimś roku pomyśłisz o redukcji i doprowadzeniu si do Bruce LEE

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
Dobra xD dzieki za rade ide cos wrzucic na ruszt ;D

No risk - no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 694
zacznij robić brzuch z obciążeniem za głową :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
zrobie te 60-62 kg i bedzie dobrze ;] On mial 60 tylko ze byl troche mniejszy 5 cm chyba xD

No risk - no fun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pawel71 nie za wiele to da jak bedzie jadl jak mysz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytaie o diete

Następny temat

Siłownia a bezpłodność

WHEY premium