SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe suple / duży problem, sogi za mądre posty%-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Hej

W sumie to nie spojrzałem na wiek Skoro pytał msię o porządny cykl i że już jakieś przebył to wywnioskowałem, że jest starszy.

W sumie tak myśląc to nie każdy w wieku 17 lat musi produkować max swojego testosteronu. Być może wytwarza go mniej z jakiegoś powodu. Wtedy może mu pomóc, ale zaszkodzić nie zaszkodzi co najwyżej wyda na nic kase

Vice_Lord - No mówież, że nie ważne czy drogie, ważne żeby działało. To Ci napisałem coś co będzie działać. Możesz troche pociąć zawsze po kosztach i wybrać co najważniejsze.

Amen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
moze ulatwimy sobie i poprosimy bys wkleił tu uzupelnioną ankietę działu suplementy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Masz ankiete

1 .WIEK:
2 .WAGA:
3 .WZROST:
4 .WYMIARY:
-Biceps:
-Klata:
-Udo:
-Talia:
5 .STAZ NA SILOWNI:
6 .CEL SUPLEMENTACJI:
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
8 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):
10 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:
-Przysiad:
-Mc:
11 . Czy masz dietę?

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
a więc uzupełnie wam ankietę

1 .WIEK:17
2 .WAGA:70
3 .WZROST:176
4 .WYMIARY:
-Biceps:36
-Klata:106
-Udo: 57 w najszerszym miejscu
-Talia: 82.5cm
5 .STAZ NA SILOWNI:8miesięcy (wiem ze mało z początku jechałem samą dietą ale mało to dawało dopiero suplementy tak jak kumple mówią "do***ały mnie i amen"
6 .CEL SUPLEMENTACJI: masa z naciskiem na małą ilość tłuszczu (dużo mięśni mało tłuszczu )
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Olimp Massacra, TCM, kreatyna mega caps 1250mg, gainerki.
8 .POZIOM BF% (naprawde nie wiem a fotka jest w profilu xD innej nie mam i nie chce mi sie zrobić:P )
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ani szybko nie chudne ani nie tyje poprostu trzymam się jakoś stałej wagi teraz poszła mi waga w góre (gdy zaczynałem ćwiczyć ważyłem 64 teraz 70) typ budowy mało tłuszczu skura i mięśnie:P (małe bo mały mam staz!)
10 .WYNIKI SILOWE

-Klata: 80kg
-Przysiad: do 80kg max dbam o moje stawy
-Mc: jedno powtórzenie 130kg , 110x6
11 . Czy masz dietę? mam dietę wysokobiałkową opracowaną w dziale "odzywianie" na początek 2600kcal dziennie

teraz wam łatwiej doradzać?

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Przy takiej sylwetce, micha + mono starczy.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
AAKG+TCM


oraz Animal Pak po promocji


ewentualnie jakies inne witaminy/mineraly/enzymy

bo Dudek sie czepia

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 496
hmmm skoro chcesz odzywki to mam kilka propozycji, zestawów.. sprawdzonych na sobie... Podam CI kilka opcji.. :
1. Storm Universala i Schock Therapy Universala - za***...iste połaczenie... roano porcja Storma, przed tren. porcja Schocka po treninu porcja Storma, Schock tylko w dni treningowe.
2. Anabolic Halo i naNovapor - równiez za***...iste. Porcja Nano przed treningiem a po treningu Anabolic Halo.
3. XPand + XPand Energized
4. Xpand + Horse Power - z opcji 3 i 4 byłem rózniez zadowolony... pozatym polecam No Schotguna, No Xplode...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
dzięki kolego powyżej sogacza masz

a tak może ktoś by wyjaśnił co jest złego w tym "animal pack" aż tak kopie?

Koniu151 ja chce efektów jak bym wiedział jakieś nazwy połączeń supli abym mógł sobie cykl zrobić to nawet bym nie pytał, ps wiem że dobra micha to podstawa nie musisz mi przypominać

Zmieniony przez - Vice_Lord2 w dniu 2008-07-11 17:38:31

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
1 dobrze jest barc no-xplode ze stormem
z rana storm, przed treningiem no-xplode, po treningu storm
2 storm i schock tez dobrze dziala.
3. no-xplode i torrent tez za***iscie. no-xplode przed treningiem a torrent po treningu.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
imo najmocnijsze co teraz jest jesli chodzi o czysta mase i siłe to 2x clout + 2 razy bodyoctan (po 2 porcje każdego w treningowe i nietreningowe) do tego coś na pobudzenie przed, może byc AMP ErgoPharmu, lub coś prostrzego do tego 7-10g bcaa przed i ewentualnie 1g aakg oplimu choc aakg nie koniecznie. To mega wypas,
...ale pytanie czy warto jeśli chodzi o stosunek cena efekty to przy twoim zaawansowaniu to mono + micha wyjdzie najkorzystniej.

ps o takich rzecach jak zma witaminy i omega tez trzeba pamietać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karnityna - kilka pytań

Następny temat

Suple w ciagu roku

WHEY premium