SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe storm+shock- warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Siema chłopy!

Mimo usilnych starań, dobrej diety, eksperymentów typu trening podwójnie dzielony od dłuższego czasu nie mogę podbić masy :( niestety, stoje i na wadze i na obwodach :( Za to o spadki bardzo łatwo, bo co tylko nadrobie kg to albo choroba łapie albo stresy wielkie i kilka kg leci w dół. Dawno już nie brałem żadnych stacków, ogólnie od jakiegoś czasu wspomagam się jedynie gainerem tuż po treningu. Co więc postanowiłem: zrobie sobie najkonkretniejszy cykl jaki dotychczas miałem i jeśli nie poprawie w sposób choć odrobinę zadowalający mnie wyglądu być może po*ierdole poważne podejście do sprawy diet, treningu itp, podrzeźbie się trochę i może będe ćwiczył już tylko na podtrzymanie (w chacie, podciągania, pompki, trochę machania hantlami itp). Piszę być może, bo wiadomo- jak już siłownia człowieka wciągnie, to łatwo nie da się z tego wyjść :)

Mój staż to już ponad 3 lata, treningi traktuje b.poważnie, nigdy z własnej woli nie opóściłem treningu. Jedyne przerwy jakie miałem to podczas chorób i wyjazdów na wakacje.
Teraz GŁÓWNE pytanie, mam nadzieję, że ktoś doczyta do tego miejsca i mi pomoże (wiem, rozpisałem się trochę):

Planuje zrobić cyklon na shocku i stormie. Planowałem kupić duże opakowania ale jak tak obliczyłem to wychodzi, że i z małych można byłoby zrobić cykl. Wychodzi na to, że mały shock starczałby na 22 dni treningowe natomiast storm na 40 dni.Stosowałbym shocka tylko przed treningiem natomiast storma tuż po i w nie treningowe(chyba że kupiłbym jakieś mono czy cuś i stosował w nt? co myślicie?)

Więc jak: opłaca się robić cykl na małych puchach tych środków? czy lepiej dołożyć i kupić duże? Jesteście bardziej za opcją: 1.mały shock+mały storm+ jakieś dodatki typu trochę białka i gainera

czy

2.Duże puchy shocka +storma + trochę gainera?


Chcę, by ten cykl wyrywał mnie na treningu z butów i dodał obwodów!

Proszę o opinie

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jakie środki chcesz przeznaczyć na taki cykl ? Tzn ile kasy ? Bo możliwości jest mnóstwo tylko właśnie zależą one od finansów.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Wiadomo, że starać się będe nie szaleć i jeśli wyjdzie coś taniej, to będe zadowolony. Ale licze się z tym, że może będzie to mój ostatni cykl. Myśle, że 300zł jestem w stanie wyłożyć. Więc jeśli wyjdzie kupić mi dużego shocka i storma to na dodatki wiele nie zostanie, raptem jakieś 70-80zł. Ale jeśli uznacie wy, specjaliści, że lepiej doinwestować w duże puchy, to to zrobie.

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ja specjalistą nie jestem ale napisze jak ja bym to widział.
Zakupiłbym :
NO Xplode 820g ok 90zł
Storm duży ok 110zł
Omega 3 ok 20zł
Vitaminy ok 20zł
Zostaje 60zł na białko do uzupełnienia diety.
Tu proponuje - VitaFit 2x 750g - 64zł.

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2009-11-28 11:17:30

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2009-11-28 11:21:38

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
no xplode lepszy od shocka? wyrywa z butów?:)

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Sam dopiero będę sprawdzał NO Xplode ale zbiera same pozytywne opinie i wszyscy piszą, że jest to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy no-booster.
Teraz Shock'a jem i początki były ekstra ale teraz muszę stosować większe porcje.

Ewentualnie jeśli dieta nie kuleje i jesteś w stanie z niej dostarczyć białka to można zastanowić się nad BCAA.
Activlab BCAA za ok 70zł i była by gitara.
Sam wiem co to spadki przez stres. Więc zakupiłem Stress Control z Olimpu i BCAA dorzuciłem do swojej suplementacji.

Podbij jeszcze kalorie w diecie jeśli masa nie chce iść i dbaj o regenerację.

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2009-11-28 11:32:27

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
I na ile starcza no xplode? bo nie widze w opisie ile porcja ma.

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
820g : 20,5g(jedna porcja) = 40 treningów.
Jeśli trenujesz 4razy w tyg to masz 10tyg idealnie na cykl.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
Ja zrobilbym cykl hp+noko/pojedyncza froma krety+mzb, bialko w celu uzupelnienia brakow w diecie. Sadze iz zmiescilbys sie spokojnie w przeznaczonej kwocie
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
zgadzam sie starczy na pozadny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
DLa mnie Shock słabo działał

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ważne pytanko

Następny temat

Man Body Octane i Białko

WHEY premium