SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe pytanko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
Siemka dorwałem ostatnio taki wynalazek jak M-DROL i wiem że musze sie po tym odblokować tylko jest taki problem że nie mam możliwości załatwienia sobie clomidu ani nolvy. I tu mam małe pytanko, czy moge te środki zastąpić takimi alternatywnymi wynalazkami jak: TRIBOXO, ESTRODEX, NOVEDEX XT, Arremadext XT, itd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
blok to kwestia indywidualna i nie wiadomo
czy te 'cuda' spelnia swoja funkcje,
takze sklanialbym sie bardziej ku uzyciu aptecznego pct

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
dokladnie j/w, jednego mdrol zablokuje mocno drugiego lekko a trzeciego wcale, a jeszcze czwartego lajtowy hdrol zablokuje wiec to kwestia indywidualna...mozesz tez sprobowac pct assist od CEL'a z tym ze troche kosztuje jak nie bedziesz mial aptecznego pct..chociaz slyszalem ze przy slabym bloku novedex xt spelnia swoja role
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 257
a powiedzcie mi w jaki sposób moge sobie załatwiś clomid lub inny apteczny odblok, te środki są w aptece na recepte a zadnego dila nie mam????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to masz pecha w ostateczności możesz spróbować jakoś zagadać z lekarzem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propionat-pierwszy raz

Następny temat

czym zastapic testosteron enthanan 250mg

WHEY premium