SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe pytanko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6452
mam pytanko
kumpel bił jakies 2 miesiace temu tescia i oczywiscie mimo mojego namawiania ze odblok to podstawa nie posłuchał mnie...
no i wyszło mega spadek masy itd
zapytał mnie co ma zrobic a ze ja profesjonalista nie jestem pytam was.
moze kupic cos na odblok ?? ( nie jestem pewny ale wydaje mi sie ze juz za późno na to)
jedynym wyjsciem jest chyba kupienie tribolusa lub cos takiego po tribo jakis gainerek kreta i sie jakos pozbierac do kupy ale nie jestem pewny. Co o tym sadzicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6452
fredy: to mój ziomek :> jestem dobry i postanowiłem mu pomóc bo nie ma dostepu do nata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
ile tego teścia miał? niech sie odblokuje! zapoda dietą i zacznie odrabiać straty. za doping niech już sie nie bierze.

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6452
bił 15 amp odblok clomidem ?? jesli tak to ile tego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1073
Po 2 miesiącach odblok?? Teraz jest mu już niepotrzebny, tym bardziej że brał samego testa. Spadki już poszły a organizm sam dojdzie do siebie...

To czy on teraz coś weźmie, to już jego sprawa, na pewno niech się nie bierze za saa, bo gdyby mimał diete to by mu nawet bez odbloku nie zleciało za dużo

PS. Myślę, że o sobie pisałeś....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
15 amp czego ?
w jakim wieku ten bezmozgowiec?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1073
Jaki teść??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6452
dress : mylisz sie nie jestem az taki nie madry zeby sie nie odblokowac po cylku bo wiem ze to podstawa. ten bezmózgowiec ma 19 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
muszka Ty juz jestes po jakims cyklu??

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór wina/testa

Następny temat

Przepraszam z góry ale jeszcze jedno pytanie o PH

WHEY premium