SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

małe obciążenie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
wie ktoś jak by tu wykombinować ok 1 kg obciążenie tylko nie z betonu chodzi o to że chce dodawać ciężaru po kilogramie a ciężko takie lekkie ciężarki wychaczyc jedynie w zestawach a nowe to trochę drogie są.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
czemu nie z betonu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Z betonu będą ok, będą miały małą średnicę, przy odkładaniu większe talerze będą podporą, także nie powinny się kruszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Przecież nie potrzebujesz więcej jak 4-ech takich krążków więc nie ma co patrzeć aż tak bardzo na cenę moim zdaniem chyba, że jest kosmiczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz też dowieszać butelki z wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
nie butelki z wodą bez jaj no z betonu nie chcę mi się robić ciężko trafić z wagą by miały ten kilogram i jeszcze muszą z tydzień schnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Fakt -.- 1 KG obciążenie max. 6 zł ;] x 4 =24 zł ,pozdro!.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
Dokładaj po 5 kilo w takim razie, i nie ma op*****lania się :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
poproś Mikołaja jak cie nie stac na całe 25 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
ale jesteście mądrzy wszyscy a może mi szkoda wydawać 25 zł za głupie 5 kg co pomyślcie trochę a po drugie potrzebne by mi było takich krążków z 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
idź do tokarza jakiegoś. Może zrobi taniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrzucenie trochę Kg

Następny temat

Podobna sylwetka - różnica kilogramów

WHEY premium